Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Rájöttem, hogy nem tetszik...

Rájöttem, hogy nem tetszik külsőre. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Volt egy lánnyal 2 randim, az elsőn nagyon megtetszett, ahogy viselkedik. A másodikon realizálztam, hogy ő sokkal nagyobb méretű (túlsúlyos), mint amit én el tudnék viselni, főleg hogy nem vagyok túl kövér (183cm / 72kg).


A kérdés az, hogy hogyan mondhatnám meg neki anélkül, hogy megsértődjön, hogy nem jön be külsőre, de beszélgetni meg tök jó vele?


2020. júl. 16. 09:01
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
Fogadd el olyannak amilyen. A belső a fontos, attól lesz jó a kapcsolat. Az én párom 91 kiló, mégis szeretem.
2020. júl. 16. 09:08
 2/33 anonim válasza:
Mondd meg neki, hogy legyünk barátok.
2020. júl. 16. 09:10
 3/33 A kérdező kommentje:

És még egy ide kapcsolódó kérdés:


- Személyesen mondjam el neki?

2020. júl. 16. 09:11
 4/33 anonim válasza:

A 2. randin vetted észre, hogy kövér? :DDDDDDDD

Ha megmondod neki, hogy a külseje miatt nem akarsz tőle semmit, akkor egyrészt nem fog veled többet beszélgetni, másrészt nem vagy érett egy kapcsolatra - az ilyeneknek van a tinder. Ott ki tudod választani ki illik hozzád mell- és csípőméretben, megrakod, és kész.

2020. júl. 16. 09:12
 5/33 anonim válasza:

Ha nekiállsz kfitizàlni a külsejèt, akkor

1. gondolom a legfényesebb kamaszkorotokat élitek mindketten

2. ez egy baromi érzékeny időszak a lányoknál, és ezzel egy életre el tudod venni az önbizalmát és önbecsülését a fiúk terén.

Meg annyira nem is lehet kövér, ha csak második randin tűnt fel...

Sztem vagy ne utalj a külsejére "szakításnál", vagy fogadd el olyannak, amilyen. Gondolom neked is van olyan külső tulajdonságod, ami miatt még nem vagy playboy címlapon (v fene tudja, mi annak a ffi megfelelője).

2020. júl. 16. 09:27
 6/33 anonim válasza:
Na most nehogymár az legyen a baj, hogy kövér, van akin olyan tökéletesen oszlik el a fognivaló, hogy nem adnád 3 vékonyért sem. De ha nem ez a helyzet akkor se mondd neki. Találj ki valamit, de ne bántsd meg! Max mondd azt, hogy nem érzed magad férfinak mellette, vagy hasonlót.
2020. júl. 16. 09:31
 7/33 anonim válasza:
mondd neki hogy nem erzed ugy hogy parnak jok lennetek, de nagyon birod ot ugyhogy semmikeppen se szeretned megszakitani a kapcsolatot. bar ebbol sokszor semmi se lesz. nekem is volt egy szenzacios randim egy orvosis sraccal, tenyleg nagyon jo volt, aztan egymasra se irtunk :( meg mindig ott van a friends listemben steamen
2020. júl. 16. 09:49
 8/33 anonim válasza:

Nem biztos, hogy akin tökéletesen oszlik el az tetszene neki. Miért kend elfogadnia, hogy túlsúlyos ha nem az jön be neki?

Ha a feketék tetszenek neki, akkor nem fog leállni szőkevel, nem fogja neki tolerálni hogy az?

Szakíts, vele de nem mondd, hogy ezért, lehet, hogy másnak meg pont ez fog tetszeni rajta, mondd hogy nem érzed a szikrát!

2020. júl. 16. 09:56
 9/33 anonim válasza:

Én ha férfi lennék, biztos nem mondanám el neki mi miatt ejtem. Egy nőnek egy életre el tudod venni az önbizalmát ilyenekkel.

Mond, hogy barátként tudnád elképzelni csak. Ez talán enyhe célzás a nem annyira vonzó külsőre, másrészt nem fogsz beletaposni acélbetétessel a lelkébe.

Egyébként 2 fajta kövér ember van, a másodikat sose bántsd:

1. Aki tömi magát édességgel, csokikkal, szénhidráttal, majd sír hogy kövér és végig van sértve ha megemlítik. Ezek a lányok előszeretettel terjesztik a "Plus size girl" szavakat és bántják a vékonyakat.

2. Aki kövér (akár egészségügyi okból is), de zavarja, próbál ellene tenni, egészségesebben enni, ha kis lépésekbe sikerül is. Elég ha egy kis kiflit eszik és már 20 kilóval több szegény.

2020. júl. 16. 09:56
 10/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


7: Ez lesz igen, így fogom megfogalmazni, köszi!

9: Nem tudom eldönteni melyik. Ő az elhízott, de nem tesz semmit azért, hogy ez ne így legyen. 6 évvel korábbi képét néztem, ott igen csak vékony és szexy volt.


Elhívtam bringázni is (ugyanis az adatlapja alapján szeret), és erre mondta, hogy ő 3km-nél többet nem bírna/nem akar. Így akaraterő nélkül pedig nehéz is lesz leadni belőle.

2020. júl. 16. 09:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!