Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Férfiak! Akik nem keresnek...

Férfiak! Akik nem keresnek kapcsolatot, válaszolnátok nekem ezekre a kérdésekre?

Figyelt kérdés

Én világéletemben párkapcsolatot kerestem, a kalandok soha nem vonzottak. Azonban nemrégiben felregisztráltam Tinderre kapcsolat céljából, és elég sokféle emberrel beszélgetésbe elegyedtem. Régebben nem igazán tudtam megérteni azokat, akik csak a szexre mennek, és ezeket a beszélgetéseket igyekeztem elkerülni a Tinderen is, azonban amióta fenn vagyok a platformon, elkezdett érdekelni az ilyen emberek gondolkodása. (nem bántás, tényleg csak kíváncsiságból).

Mi alapján döntitek el, hogy mit akartok egy lánytól? Ha egy lány szép, de emellett rájöttök, hogy még okos és jó fej is, akkor is csak szexre kell nektek? Volt már olyan, hogy valami csak alkalmi kapcsolatként indult, és több lett belőle? Tapasztalatok és sztorik is érdekelnek.

21/L



2020. aug. 3. 09:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még egy, ami érdekel. Van úgy, hogy ha tetszik külsőleg egy lány, akkor személyiség alapján döntitek el, mit akartok tőle? (szexet vagy kapcsolatot)
2020. aug. 3. 09:43
 2/12 anonim válasza:

Ez egy elég összetett képlet alapján dől el, legalábbis nálam. Most hosszú lenne leírni, de alapjáraton nálam nagyjából 70%-b*n a lányon múlik, hogy mi lesz a vége. Azon, hogy ő hogyan áll a dolgokhoz.

f25

2020. aug. 3. 10:53
 3/12 anonim válasza:
Személyiség alapján döntök, számomra a külső egyáltalán nem mérvadó abban a dilemmában, hogy csak szex, vagy komoly. Ha olyan lánnyal van dolgom, aki nem csak szép, de emellett okos, jó fej, törődő, nem kérdés, hogy a komoly kapcsolatot tűzöm ki célul. Ha viszont ezekben nem illünk össze, akkor nem veszem komolyan
2020. aug. 3. 11:55
 4/12 anonim válasza:

Ez biztos csúnyán hangzik, de mondjuk, ha egy lánynak nem annyira tetszik az arca, de jó teste van, ő csak sexre kell. Mert annyira nem tetszik, hogy hosszú távon komolyan tervezzek vele. De nem szoktam hitegetni senkit, szóval előre tisztázom a szándékom.

De nyilván, ha valaki nagyon jól néz ki, de semmi közös nincs bennünk és nem tetszik a személyisége szintén nem fog kelleni komoly kapcsolatra.

2020. aug. 3. 12:02
 5/12 anonim válasza:
Nem mondanám magamat egy nagy csajozó gépnek, de volt már alkalmi kapcsolatom és ott a 12.02es válaszom alapján döntöttem. És a kérdés erre irányult.
2020. aug. 3. 12:09
 6/12 anonim válasza:

Azért azt mindenki vágja, hogy a Tinder elvileg szexpartner kereső? :D

Ne csodálkozz, ha ennek megfelelően használják.

2020. aug. 3. 12:10
 7/12 anonim válasza:

Nem a lány alapján döntöm el, hogy mit akarok. Ha nem akarok kapcsolatot, akkor nem akarok, akármilyen is a lány. Szóval ne rágd magad, nem az a baj, hogy nem vagy elég szép, elég okos, stb. A tinder nem a nekem megfelelő hely.

Azért azt tudd, hogy a férfiak sok esetben több nővel kavarnak, akik ilyen oldalakon vannak fent, így nyilván az a jó, ha egyikből sem lesz kapcsolat, mert akkor az már kötöttség, és bonyolítja a csajozást.

Nem lett belőle soha komoly kapcsolat. Volt, hogy megpróbáltuk, de nem ment.

2020. aug. 3. 12:20
 8/12 anonim válasza:

Nos. Én nem keresek kapcsolatot.

Egy lány esetén, mit is akarok tőle? Értelmes beszélgetést. Emberi viselkedést.

2020. aug. 3. 13:22
 9/12 anonim válasza:

Az utolsó leírta, értelmes beszélgetés, de inkább az az érzés amikor a lány is felszabadultan beszél, egy hullámhosszon vagytok, érzed, hogy érdekled, és élvezitek mindketten a másikkal töltött időt.

Amikor érzed, hogy meg kell erőltetned magad, hogy fenntartsd az érdeklődését az a legxarabb helyzet, az olyan lány unalmas, nem érdemes vele beszélni.

Szexuális téren nem kizárólag a külső, hanem az adott helyzet, szituáció, kanossági szint a mozgatórugó.

2020. aug. 3. 14:08
 10/12 anonim válasza:
16 éve diszkóban szedtem fel a párom, gondoltam egy darabig jó lesz szexre de olyan tündérszép szexi, aranyos, odaadó, önzetlen csaj, hogy beleszerettem. Azóta van 3 gyermekünk, most vettünk házat. Életem szerelme! 40f
2020. aug. 3. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!