Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mennyi idő ismerkedés után...

Mennyi idő ismerkedés után jöttél össze a pároddal?

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 17:34
 1/10 anonim válasza:
Ismertem legalább 20 éve, szegről-végről. Amikor egyszer ténylegesen komoly szándékkal ismerkedtünk,az 2 hét volt,egy hónap múlva már nála laktam. Most a férjem és jön a baba. :)
2020. aug. 3. 17:38
 2/10 anonim válasza:
Másfél év.
2020. aug. 3. 17:40
 3/10 anonim válasza:

Az első barátnőmnél eltelt egy nyár is mire összejöttünk. A többinél már pár hét max egy hónap.

Nincs sem időm sem kedvem "neten járni".

2020. aug. 3. 17:45
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én már másfél hónapja találkozgatok egy sráccal, de eddig egy pusziig jutottunk és már kezdem úgy érezni, hogy csak egy helyben toporgunk.
2020. aug. 3. 17:58
 5/10 anonim válasza:
Lehet csak barátként tekint rád. Ami nem baj az is egy fontos dolog. Ápold a barátságot, aztán ha továbbmegy továbbmegy, ha nem nem. Ha meg közben adódik más lehetőség, élj vele.
2020. aug. 3. 18:02
 6/10 anonim válasza:
Kezdeményezz te...
2020. aug. 3. 19:05
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem még várok egy kicsit mert úgy érzem hogy még ő sem tudja mit akar igazán. :)
2020. aug. 3. 19:22
 8/10 anonim válasza:
Mondjuk én a pár hetet vagy hónapot úgy érettem, hogy akkor már lefeküdtünk egymással. Mármint én az első szextől számítom járásnak. Az előtte lévő hetekben történő csókolózás meg tipi-tapi inkább még randi kategória (nálam legalábbis).
2020. aug. 3. 19:41
 9/10 anonim válasza:
Diszkó után másnap már együtt aludtunk. Ez volt 16 éve. Azóta van 3 gyermekünk és nagyon szeretem!
2020. aug. 4. 08:09
 10/10 anonim válasza:
Egy szerdai napon, ebédszünetben a büféhez menet ismerkedtünk meg. Este bekopogtam hozzá, majd szombaton összecuccoltunk. Ennek 21 éve, és azóta is töretlenül imádjuk egymást. Az igazsághoz tartozik, hogy azelőtt mindkettőnknek elég viharos szerelmi élete volt, sok-sok felejthető partnerrel. Megvolt tehát a viszonyítás alapunk, s tudtuk, milyen kincsre találtunk a másik személyében.
2020. aug. 4. 16:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!