Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Masfel honapja mentunk szet a...

Masfel honapja mentunk szet a parommal, masfel evig voltunk egyutt. Van egy srac aki tetszik es komoly kapcsit szeretne tolem. Nemtom hogy adjak e neki eselyt. Velemeny?

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 10:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve meg nem akarom elengendi teljesen az exem, pedig az eszem azt mondja engedjem el. Meg szeretem ot. De eselyt is akarnek adni ennek a sracnak mert tetszik.
2020. aug. 7. 10:57
 2/4 striga válasza:
Ha még fűzöl érzelmeket az exed iránt, előbb le kellene zárd azt az ügyet. Személy szerint úgy gondolom, hogy egy ilyen kapcsolat után kell egy kis idő, és csak akkor menni bele egy másikba.
2020. aug. 7. 11:01
 3/4 anonim válasza:
Ha már "kapcsi" akkor nem komoly.
2020. aug. 7. 11:05
 4/4 anonim válasza:

Pont egy ilyen helyzetben voltam férfiként a napokban. Szerintem akár elvárások nélkül, de adj esélyt az új kapcsolatnak. Akkor tudsz "kigyógyulni" az exedből.

Sajnos nekem nem sikerült meggyőzni a lányt. Mondjuk valószínűleg hazudott is.

2020. aug. 7. 13:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!