Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Merjek lépni esetleg én, vagy...

Merjek lépni esetleg én, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Adott egy srác akivel egy helyen dolgozunk, nagyjából minden hétköznap látjuk egymást.

Az elején nem is nagyon vettem észre😅, de egy 2-3 hete már bejön. Mindig köszön, de igazából mindenkinek, különösebb jelei nincsenek, hogy kölcsönös lenne az érzés. Viszont elég sokszor veszem észre, hogy néz (én is szoktam néha, lehet csak idegesíti😅😂).

Instagrammon követjük egymást, illetve Facebookon is ismerősök vagyunk kb. 2 hete, de én se írtam még rá és ő se rám.

Talán a legnagyobb probléma, ami miatt én nem tudnék személyesen odamenni hozzá, hogy a haverjai is ott dolgoznak és folyamatosan velük van (nyilván érthető) és nem tudom mit gondolnának rólam, annyit meg nem biztos, hogy megér, hogy lejárassanak.

A lényeg tehát, hogy még várjak egy kicsit és később talán írjak rá én, vagy esetleg várjam hátha ő ír rám?

(kicsit félek az elutasítástól, sőt nem is kicsit, mivel utána is minden nap látnám..)



2020. aug. 8. 20:45
 1/5 anonim válasza:

írj rá, minek vársz.

lehet ő is rád vár

2020. aug. 8. 21:13
 2/5 anonim válasza:

Írj rá nyugodtan, ma már nem gáz ha a lány kezdeményez. ;)

Az elutasítástól ne félj, az embernek tanulni kell valamiből, és amúgy sem a világ vége. Inkább az elutasítás, mint az hogy meg sem próbálod. Sajnos tapasztaltam.

2020. aug. 8. 21:16
 3/5 anonim válasza:

Írj rá, szeretjük, ha a lány is tesz valamit a kapcsolatért: akár kezdeményez is. Hajrá, ismerkedj vele!

19F

2020. aug. 8. 21:19
 4/5 anonim válasza:
Helló, végül mi történt? 😁
2020. szept. 7. 20:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mertem lépni, ő se lépett, szóval inkább békén hagyom.
2020. szept. 20. 16:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!