Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Gyönyörű lánnyal beszélgetni (?)

Gyönyörű lánnyal beszélgetni (?)

Figyelt kérdés

a kérdés sokaknak furcsa lehet, de nem baj :)

szeretnék egy gyönyörű lánnyal beszélgetni, hogy pár napig azt érezhessem ilyen gyönyörű barátnőm van. valakinek talán ez semmit nem jelent és csak egy kis csevegés de nekem sokat jelentene, köszönöm :) 24/F



2020. aug. 14. 10:28
1 2
 1/14 anonim válasza:
És egy anonim forumon honnan tudod hogy egy gyönyörű lánnyal beszélsz?
2020. aug. 14. 10:30
 2/14 A kérdező kommentje:
úgy, hogy először is megelőlegzem a bizalmat, hogy igazat mond magáról, majd beszélgetünk és ott leírja milyen, meg nyilván a személyiségéből is sok minden kiderül... valahogy így talán.
2020. aug. 14. 10:35
 3/14 anonim válasza:
Itt azért rizikós ilyet keresni
2020. aug. 14. 10:40
 4/14 A kérdező kommentje:
azért egy próbát megér :)
2020. aug. 14. 10:43
 5/14 anonim válasza:

Szia!


Tényleg rizikós ilyet keresni, és nem csak itt, hanem más anoním oldalakon is!

Bárhogy is lesz, vigyázz magadra, és kétszer gondold át, hogy kinek mit küldesz el!

2020. aug. 14. 11:11
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez csak természetes, és köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok! :)
2020. aug. 14. 11:13
 7/14 anonim válasza:
Szia! A gyönyörűséget külsőre, vagy inkabb belsőre érted? Vagy esetleg mindkettőre? Neked ki számít gyönyörűnek? Te milyen vagy?
2020. aug. 14. 11:29
 8/14 anonim válasza:
Szóval ha jól értem, akkor pár napig szeretnél beszélgetni egy szép lánnyal, hogy olyasmi érzés legyen, mintha lenne barátnőd? Vagy azt várod tőle, hogy pár napig szerepet játszon kedvességből/szánalomból?
2020. aug. 14. 11:31
 9/14 anonim válasza:
Rizikós ez itt. Próbáld élőben, vagy randioldalon esetleg.Chaten egyszer ráfaragtam mert kiderült utólag, hogy semmi nem igaz abból, amit magáról mondott. Lementem a munkahelyére, és kiderült, hogy sose látták, és sose dolgozott ott.
2020. aug. 14. 12:26
 10/14 anonim válasza:

Én beszélgettem erről az oldalról egy ténylegesen gyönyörű lánnyal.

Nyilván nem üzenet formájában, hanem telefonon. Nem sokáig szarakodtunk ezen az oldalon. 3 nap múlva eltűnt, de legalább azt a 3 napot nagyon élveztük.

2020. aug. 14. 12:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!