Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt értelme ismerkedniük...

Van itt értelme ismerkedniük a normális férfiaknak?

Figyelt kérdés
Ha itt nem, akkor hol érdemes? :)

2020. aug. 19. 20:58
1 2 3 4 5
 21/49 anonim válasza:

19

Olyan pasival románcot, aki van annyira defektes, hogy férjes nővel kezdjen. De csak én legyek a defektje, más ne nagyon.

2020. aug. 21. 11:35
 22/49 anonim válasza:

#21

Nyugi itt rengetek ilyet fogsz találni.Legtöbb fiú aki itt van csak azért ír lá egy lányra hogy legyen valami unga bunga ,úgy hogy a legjobb helyen jársz lesz rengeteg jelentkező.

2020. aug. 21. 12:43
 23/49 anonim válasza:
Én vagyok a 15#ös :D lány vagyok és igen. Meg a másik hogy szidják itt a nőket erre a pasik tényleg annyival írnak rám hogy dugunk-e vagy sem, mert ha nem akkor minek pocsékolom az idejét beszélgetéssel. Szóval lehet szidni a csajokat flegmázásért de ilyen üzenetekre mit válaszoljon az ember?
2020. aug. 21. 14:03
 24/49 anonim válasza:

Így van,szánalmas az egész.

Enél vannak rosszabbak is kedves 23-as mikor írogatnak neked 3-4 honapot azt elhitetik komoly párkapcsolatot akarnak,vagy csak "barátkozni" utána 3 honap után közli a srác "hát láttom veled nem jutotam előbre ,akkor mostmár elárulhatom hogy csak sze.et akartam".

Hát menyen a jó bü.ös fran.ba.

Ráadásul tökre elvanak maguktól szalva hogy ő ilyen meg olyan ,és a leges legrondább fiúk játszák ezt el ,nekem jobnál jobb képű fiú ismerősein vannak akiknek mind tiszteséges párkapcsolata van ,vagy nincs így elszálva magátol.

Nagyon unalmas az is hogy egy lány akármit csinál akkor kur.ának van felhoza,ha szűz meg azért ,szexel akkor azért ,egyészakás kalandjai vanak akkor azért,és ti mik vagytok kedves fiúk.

Számomra az is gyanus ha egy fiú itt keres kapcsolatot,egy srác se keres itt kapcsatot csak sze.et enyi az egész nem is tudom miről beszélünk.

Neked az a bajod hogy gyakorin nem akar veled mindenki unga bungázni,hát láttod nem minden lány egy rib.nc aki lefekszik mindenkivel ,de akkor meg ez a bajotok,szánalom.

Ha tényleg párkapcsolatot keresel azt személyesen ted meg ,de ugy se azt keresel,mert akkor nem itt írogatnál.

Tudod nem minden lany fekszik le a fiúkal ,de aki ezt megteszi arra anyi fiú rá ír hogy bőven tud válogatni ,és a leghelyesebbekel fog elmeni.

Szoval egy jó tanács ha csak sz.x kapcsolatokat akarsz akkor kezj el gyurni és adni a külsődre,vagy keres egy álandod ,mert hid azok a lányokak akiknek elég egy egyészakás azoknak anyi kéröjük van hogy bőven tudnak válogatni.

Lányoknak jó ha 30 százaléka bukik egyészakásra ugy hogy megszívtad!

22 éves szűz lány vagyok,mielőtt bárki le ku.vázna

2020. aug. 21. 14:56
 25/49 anonim válasza:

Azért ilyeneket olvasva örülök, hogy én is csak a trollkodás miatt járok erre az oldalra, kb másért már nem is érdemes... (nem ebben a kategóriában szoktam trollkodni, és privátban sem b@sztam még át senkit, mielőtt valaki félreértené).

Még régen, mielőtt még tiltották volna az ismerkedős kérdéseket, azért lehetett itt normálisan is ismerkedni, és volt is innen komoly kapcsolatom, meg néhány jól sikerült randim. Persze, akkor is voltak idióták, mint mindenhol, de azért kis válogatással lehetett még itt értelmes embereket találni kapcsolatra, meg barátkozáshoz is.

Most meg, aki értelmesnek tűnik, három levél után már küldi a farokszelfit. Meg leírja a kérdésben, hogy kizárólag barátkozni akar, vagy ilyen-olyan programhoz keres partnert, de azért privátban már rögtön azt kérdezi, hogy hogy nézel ki és mekkora a mellméreted... (vagy küldi a farokszelfit).

2020. aug. 21. 15:10
 26/49 anonim válasza:

Azért ebben a nők is szerepet vállalnak, ha normálisan beszélek tisztelettel a nőkkel akkor eltünnek 1-2 hét után vagy mondják unalmas vagyok.

De ha rátérek a szexre hamar akkor sokkal sikeresebb vagyok, nem lehet húzni mert különben unalmas érdektelen zónába kerül a férfi

2020. aug. 21. 15:13
 27/49 anonim válasza:

Kedves 25-ős ,hallotad mint írt a 26 -os azt hiszem röhögö görcsöt kapok,csak azért ír a szexről,hogy ne legyen unalmas.😅

Nem bírom komolyan mondom!

Nah láttod az ilyen miatt mint a 26-os is ,nem beszélgetek férfiakal is.

Nyugi,nekem is írt itt olyan aki elhitete hogy én akartam vele ilyenekről beszélni közbe meg nem,még csak nem is érdekel a sz.x.

25-ős igazad van ,ne is ismerkedj itt csak tudod mi a baj,minden századik férfirs jut egy normális aki tényleg veled akar lenni és nem csak sz.et ,de mire ő akar ismerkedni a sok rossz élmény miatt ,már nem hiszel neki.

2020. aug. 21. 15:41
 28/49 anonim válasza:

Nem érted 27-es ha nem nyomul az ember akkor barátzónába kerül általánosságban, nekem abból hogy hónapokig beszéltem lányokkal sosem lett semmi, de az hogy 1 hét után talira stb tereltem úgy már jött össze dolog. Érdekes.


A lényeg hogy 27-es ti lelki szemetesládát akartok, és a normális férfi semmit sem érhet el nálatok.

2020. aug. 21. 15:47
 29/49 anonim válasza:

#28

Nem,én normális férfit akarok,és te vagy a lelki szemetes láda.

2020. aug. 21. 16:18
 30/49 anonim válasza:

#28

Egy olyan férfit aki szeret és velem akar lenni,és nem csak kihasználni,de olyat az ember csak személyesen fog találni ,de ahoz is nagy mázli kell.

2020. aug. 21. 16:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!