Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » A mellméret sokat számít? Egy...

A mellméret sokat számít? Egy lapos csaj sokkal nagyobb hátránnyal indul?

Figyelt kérdés

Az egy kompromisszum a férfi részéről, ha elfogadja?

Más hatása, kisugárzása van a nőnek lapos v dúskeblű esetben? Mit tapasztaltál?

Hogyan működik ez a férfi fejekben?

Kor előrehaladtával a külsőségek kevésbé fontosak?


2020. szept. 3. 21:41
1 2
 1/17 anonim válasza:
Nagyon ember függő. Valakinek számít, valakinek nem. Nekem pl nem. Engem inkább a formás lábak, meg a fenék fog meg.
2020. szept. 3. 21:55
 2/17 anonim válasza:

Ahogy az első mondja, emberfüggő, engem teljesen hidegen hagy a mellméret, ami jobban dominal, az az arc és a fenék, nem utolsó sorban a személyiség. Legjobb barátomnak meg a mellméret sokkal fontosabb mint a fenék, különbözik a véleményünk.

Nem gondolom, hogy emiatt hátrányból indulnál.

2020. szept. 3. 22:03
 3/17 anonim válasza:
Hát, mi tagadás, fontos azért (más tényezők mellett), hogy egy lány keblei szép, formás megjelenésűek legyenek. Az egy hazugság, hogy nem számít a külső... nagyon is számít. De én úgy gondolom, hogy számít az is ez esetben, hogy milyen karaktere van az illetőnek. A magasabb nőknek jobban áll a nagyobb mell és a formás, kemény fenék. A kisebb 150-160 cm körüli lányoknál tud furán kinézni, ha nagyobb méretei vannak (bár vannak mindig kivételek), ezért náluk én a kisebb, de azért formás idomokat preferálom. Ugyanakkor volt már olyan osztálytársam, aki kicsit fiúsabb megjelenésű volt, de amúgy baromira bírtam őt. Szexuális vonzalmat nem tápláltam iránta (már csak azért se, mert volt valakije), csak a barátom volt, aki időnként megölelt, meg bírtam a bolondos személyiségét is. Különben neki mind a mai napig meg van a párja (vagyis kb. 5-6 éve járhatnak), szóval ez a bizonyíték arra, hogy nem minden a megjelenés. Ha laposabbak, kisebbek a kebleid, az még nem ok arra, hogy leszakadjon az ég. Kompenzálható egy jó személyiséggel, lásd a régi osztálytársamat is, akit előbb említettem. Viszont ha optikailag szeretnél rajta valahogy variálni (nem plasztikáztatásra gondolok), talán az is egy jó megoldás. Úgy kell megválasztani az öltözékeid és a személyiséged, hogy kompenzálható legyenek a kebleid.
2020. szept. 3. 22:06
 4/17 anonim válasza:

Én szemből deszka vagyok (75A), az ellen nem tudtam sok mindent csinálni, a fenekem pedig szerencsére jó. (Azért tenni is tudtam :) )

Napi szinten elmondja a párom, hogy mennyire imádja a melleim (pedig nem is léteznek😅) Bár neki is a popsi a gyengéje.

Az előző párom is popsi mániás volt, soha egy rossz szava nem volt a melleimre, szerette őket.


Régen azt hittem, hogy soha nem fogok senkinek tetszeni, meg soha senki nem fog szeretni, mert domborulat helyett homorulat van, de aztán rájöttem, hogy ez mekkora hülyeség. Persze vannak olyan pasik is, akik a mellekre buknak, de ha megismerkedsz egy olyannal, akkor az vagy össze se jön veled, ha zavarná, vagy pedig annyira beléd bolondul, hogy nem fogja érdekelni, mert úgy szeret, és fogad el, ahogy vagy.


Persze hiába van melled, ha akkora paraszt vagy, hogy a kapa kilóg a szádból.. akkor maximum egy (két) éjszakára jó, de annyi. Szóval nem csak a külsőségek számítanak. Sőt..

2020. szept. 3. 22:11
 5/17 anonim válasza:
Nekem ez nem kompromisszum, nem az hogy elfogadom, hanem teljesen mindegy. Nem örülök annak jobban ha az aktuális páromnak nagyobb a melle. Számomra lényegtelen és az is volt. Volt nagy mellű párom és volt "deszka" barátnőm is semmivel nem becsültem jobban egyiket sem.
2020. szept. 3. 22:48
 6/17 anonim válasza:
A Keres es kinalat alapjan tokmindegy csak lyukad legyen
2020. szept. 3. 23:01
 7/17 anonim válasza:

Hú Te, én ma egy olyan bigét láttam! Lapos volt, tök srácos volt a frizkója, de durva vagyány volt egyben. Egyből el is gondolkoztam, hogy ez így beindított akkor tuti biszex vagyok, de nem érdekelt!


Szal sztem egyéni kisugárzás kérdése, és totál dönthetőek a kismellűek is!

2020. szept. 3. 23:10
 8/17 anonim válasza:
Hat figyi, ezt ne itt kerdezd meg, mivel a sok kiehezett kan egybol ravagja, hogy neki nem szamit a lapos mell annak remenyeben, hogy majd emiatz rairsz...
2020. szept. 4. 06:15
 9/17 anonim válasza:

#8

Köszönöm :D

Végre megértettem miért kapom a lepontozást sorra, ha valami hasonló kérdéshez leírom az őszinte véleményem :D

Az a baj hogy tényleg furának tűnhet pár dolog amit írok, ha meg már alapból úgy gondolják mint ahogy te is írod hogy csak kanos vagyok, akkor meg már valami szánalmasan kétségbeesett próbálkozásnak látszódhat.

Eddig tényleg nem igazán értettem ezt a dolgot, hogy írok egy teljesen őszinte véleményt, hogy nem számít se a mell se a fenék méret, alkatnál is a kicsit duci is bejön, meg a vékony is. Nekem annyira nincs esetem, nem tudom miért van ez, vagy mégis hogyan de ez így van. Egyedül az lenne kizáró ok ha már tényleg duci, vagy arcra csúnya, bár nekem erre is eléggé tág fogalmam van. Ami még esetleg furcsának hathat hogy a tipikusan szép lányok se jönnek be annyira, bár még ezért se utasítottam el senkinek a közeledését. Ami viszont tényleg bejön, ami előnyt jelent az a szemüveg és a fogszabályzó, meg esetleg a kék vagy zöld szem szín, de ebből is főleg a fogszabályzó. Persze ezek megint olyanok hogy ha nincs az se okoz gondot, csak nagyon megragadja a figyelmem és egyből szimpibb a másik fél. Tehát mint mondtam ez így van őszintén, egyéb dolgokba nem mennék bele, mert még hihetetlenebb lenne csak.

De így meg belegondolva hogy valami kanos idiótának nézik az embert, tényleg olyan hatást kelt mintha már kb az odvas fára is rá mozdulnék :D

Tényleg köszi, így már értem.

2020. szept. 4. 08:50
 10/17 anonim válasza:
emberfüggő. Én mindig a lapos lányokhoz vonzódtam, cserébe sosem volt ilyen barátnőm. Ez talán az elérhetetlenség varázsa nekem. De hátránnyal biztosan nem indítanak, inkább fordítva. Nálam ez van.
2020. szept. 4. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!