Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mit szoktatok beszélgetni itt?

Mit szoktatok beszélgetni itt?

Figyelt kérdés
Valahogy nekem nem megy a beszélgetés ismerkedésnél, olyan vontatottnak érzem az egészet, meg azt, hogy szabadulnának tőlem meg én is tőlük.
2020. szept. 20. 08:23
 1/7 anonim válasza:
itt semmit kb, volt már hogy gyakoriiről összesimerkedtem lányokkal, az kivétel, de alapvetően nem biztos h ez az oldal erről kéne szóljon. Viszont más platformokon megy a duma. Hát gyakorolni kell, meg lazán venni és akkor nem lesz erőltetett. Akinek fontos vagy az keres, meg nyilván te is azt, nekem az mindig bejött, hogyha úgy éreztemvki terhére vagyok, akkor "lesz rósan" válaszoltam, mint akit nem érdekel és akkor kiderül őt mennyire érdekled meg lehet bejön a lazaság, h nem vagy feszült.
2020. szept. 20. 08:36
 2/7 anonim válasza:
Szerintem élőben sokkal jobban meg lehet nyilvánulni és feloldódni, persze ez függ a kettőtök személyiségétől.
2020. szept. 20. 08:36
 3/7 anonim válasza:
Mi érdekel?
2020. szept. 20. 08:41
 4/7 anonim válasza:
Itt csak szexről dumálnak.
2020. szept. 20. 10:04
 5/7 anonim válasza:
Küldök egy dickpic-et aztán alakul xd
2020. szept. 20. 10:36
 6/7 Barnabas333 válasza:
Majd ha 35-50 leszel, akkor tudsz itt is jókat levelezni, beszélgetni másokkal...
2020. szept. 20. 12:50
 7/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk engem utoljára csak azért kerestek mert éjjel Balatonkeresztúron kereket kellett cserélni egy ismerősnek, tudta, hogy nekem fél óra sincs mire oda érek aztán hívott. Ez volt 4 hónapja azóta háát utoljára a telefonomba egy ismeretlen szám keresett a Kutatópont intézet, ott egy nővel beszéltem 11 percet, nővel kivéve magántanár annyit még nem beszéltem. :D


Facebookon november óta senki nem írt. Én sem írok senkinek ha nem keresik társaságom az egy jel, hogy valamit elszúrtam.

2020. szept. 20. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!