Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Submissive lányok vannak itt??

Submissive lányok vannak itt??

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire jó, hogy ezt megkérdezem, mert ugye én domináns vagyok szóval szex terén jó lenne egy ilyen lány. De direkt ilyen lányokat még soha nem kerestem, valamint nem is barátság extrákkal kapcsolatot szeretnék, hanem többet. Szóval nem igazán tudom, ha itt valaki írna is abból mi is alakulna.



Megjegyezném, hogy csak olyanoknak fogok válaszolni akik privátot írnak. A komment az ugye mindenkihez szól, szóval azt nem veszem annak, hogy szeretnél megismerni vagy bármi egyéb.



2020. okt. 24. 15:49
 1/5 anonim válasza:
Persze, hogy vannak. Én is az vagyok. De úgy tapasztaltam, hogy nem feltétlenül itt keresnek párt. Én sem. Sok sikert! Remélem rátalálsz majd az engedelmes kis szubra, akire vágysz! ;)
2020. okt. 24. 16:06
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Köszönöm,

Én se fűzök hozzá sok reményt, meg mint ahogy írtam, nem is nagyon tudom mi lenne belőle ha itt akadnék össze egy olyan lánnyal.

2020. okt. 24. 16:15
 3/5 anonim válasza:
Én nem vagyok benne ebben a BDSM kultúrában, viszont előző párkapcsolatomból kiindulva szerintem elég szubmisszív a természetem. 😅
2020. okt. 24. 16:31
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Az se rossz

2020. okt. 24. 16:34
 5/5 anonim válasza:
Én is ilyen lány vagyok. De én sem itt szeretném megtalálni a következő barátomat.
2020. okt. 25. 16:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!