Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Milyen indokkal irjak rá egy...

Milyen indokkal irjak rá egy fiúra?

Figyelt kérdés
Kettővel felettem jár a gimiben, nem hiszem h ismer csak lehet és nem is nagyon szoktam látni valamint írásban szeretnék először beszélni vele, csak nem tudom mivel irjak rá, nem szeretnék annyival hogy "szia mizu" meg hasonlók. (Egy suliba járunk)

2020. nov. 2. 23:38
1 2
 11/14 anonim válasza:
megírod, h szia, van kedved dumálni? Ennél több nem kell
2020. nov. 3. 15:12
 12/14 anonim válasza:

ha még sosem beszéltetek, mindenképp fura, ha csak úgy ráírsz - bármilyen ürüggyel is. valószínűleg sejteni fogja, hogy akarsz tőle valamit, jobb esetben nem azt fogja feletételezni, hogy kihasználni, vagy szivatni akarod valamivel. valószínűleg szimpatikus lesz neki, hogy érdeklődsz iránta, nem hiszem, hogy zokon fogja venni.


ha minden áron akarsz valami ürügyet, akkor nézd meg, hogy miket posztol a közösségi oldalakon, vagy hogyan öltözködik, mit lehet tudni az érdeklődéséről és azzal kapcsolatban kérdezz tőle valamit, amiről el tudtok kezdeni beszélni. főleg, ha találsz valami közös pontot kettőtök érdeklődésében, ami mentén el tudsz indulni.

2020. nov. 3. 16:57
 13/14 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok mint te, csak én nem merek ráírni><
2020. nov. 3. 19:39
 14/14 anonim válasza:

Istenem hova fajul a világ... ráírni... írogatni...


szánalmas vagy, inkább figyeld ki merre jár eseményekre szórakozni és menj oda. Ha bejössz neki lépni fog, ha nem akkor viseld méltósággal

Egyébként ha szenya akkor még el is fogja mondani mindenkinek, hogy bepróbálkoztál...

2020. nov. 4. 06:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!