Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt Magyarországon olyan...

Van itt Magyarországon olyan tábor, ahova külföldiek jönnek, és lehet velük angolul beszélni? (diákoknak)

Figyelt kérdés

Szeretném gyakorolni az angol beszédet, mert sajnos nagyon kevés lehetőségem van bárkivel is kommunikálni aki meg is érti, és szerintem ezt angol anyanyelvű diákokkal lehetne a legjobban csinálni.

Van itt Magyarországon ilyen tábor diákoknak?

Sajnos nincs lehetőségem külföldre utazni egyelőre.



2020. nov. 15. 23:46
 1/6 anonim válasza:
Nem csak tábor van, hanem év közben angolul (is) beszélgetős, polyglot klubok.
2020. nov. 16. 00:33
 2/6 anonim válasza:
A módszerváltás után sok ilyen hittérítő jött, akik finoman próbálták befolyásolni az embert az amerikaiul beszélgetés ürügyén.
2020. nov. 16. 09:28
 3/6 anonim válasza:

a járvány mindent megnehezít, de normál esetben egy csomó turista is van az országban, akikkel lehet beszélgetni (főleg persze Budapesten koncentrálódnak).

van egy csomó féle meetup.com, FB és egyéb csoport is, ahol itt élő külföldiek szerveznek maguknak programokat, ezek közt akadnak olyanok is, ami nyelvgyakorlásra is alkalmas lehet.

2020. nov. 16. 10:22
 4/6 anonim válasza:
illetve rengeteg egyetemen tanul egy csomó külföldi diák és sok az itt dolgozó külföldi is, akik között vannak nyitottabbak, akikkel lehet beszélgetni, akár idegenként is. persze, ha eleve olyan helyen találod meg őket, ahova azért mennek, mert nyitottak a beszélgetésre, úgy könnyebben sikerülhet, de a legtöbb külföldi általában nyitottabb szokott lenni a beszélgetésre egy ismeretlennel, mint a magyarok többsége.
2020. nov. 16. 10:25
 5/6 anonim válasza:
Igen, csak egy kameruni kazánfűtőtől nem lehet jó dolgokat tanulni.
2020. nov. 16. 11:11
 6/6 anonim válasza:

[link]



En voltam 2016-ban, aranyos volt. Egy csomo amerikai volt, a legvicesebb az volt amikor pokereztem veluk 😂

2020. nov. 17. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!