Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz környezetben...

Szerintetek rossz környezetben élek vagy, tényleg nem léteznek- az értelmiségi réteghez tartozó- olyan nők akik imádják a szexet?

Figyelt kérdés

Imádom az okos nőket... Az sem baj ha okosabb nálam. De azt vettem észre, hogy az ilyen nőket egyrészt sokkal nehezebb megszerezni (ennek ellenére nem lehetetlen) másrészt a kapcsolaton belül nagyrészt (egy kicsit felnagyítva a dolgot) frigidek. - Ez alatt azt értem hogy eggyáltalán nem szeretik annyira a szexet mint a "butább" nőtársaik.

Itt nem szeretnék senkit sem megsérteni. Én cáfolatot szeretnék a fent említettekre mert én magam sem szeretném ezt hinni de a tapasztalataim ezt mutatják.



2020. nov. 30. 23:35
 1/5 anonim válasza:
Vannak. Az én barátnőm ilyen. Sok dologban tályékozottabb nálam (azért én is műveltnek tartom magam), intelligens, gyorsan átlátja a dolgokat, logikusan gondolkodik és egy igazi huncutság. Szereti a szexet, élvezi, ő is kezdeményez és kreatív is.
2020. dec. 1. 00:02
 2/5 anonim válasza:
#1 Helyesírásban mindenképpen tájékozottabb nálad a barátnőd.
2020. dec. 1. 02:03
 3/5 A kérdező kommentje:
🤣🤣 Mindenki hibázhat 🤣
2020. dec. 1. 06:24
 4/5 anonim válasza:
Igazad van másodikon. Éjfélkor elirtam egy szót, úgy hogy használok vesszőket és alapvetően helyesen írok. Ez tényleg azt jelenti, hogy nem tudok helyesen írni. :) Gratulálok, a te valaszod is nagyon hasznos, örülök hogy hozzászóltál a kérdeshez
2020. dec. 1. 09:57
 5/5 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok. A kezdeményezés a párom resortja általában, de én is szoktam. A szexet viszont élvezem, és egyáltalán nem vagyok frigid, sőt...

Inkább azt mondanám, hogy egy külső szemlélő frigidnek tarthat. A mostani párom is meglepődött, hogy mik nem történhetnek az ágyban, és ki nem nézte belőlem. Szerintem az értelmes hölgyek nem beszélnek társaságban a szexről annyira nyíltan és emiatt bélyegzik meg őket. Ami a hálószobában történik az rám és a páromra tartozik. Ennyi.

2020. dec. 1. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!