Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, ismerkednétek vékony...

Lányok, ismerkednétek vékony sráccal?

Figyelt kérdés

165 cm, 55 kg. Csak olyanok írjanak, akiket érdekelne. Priviket szívesen várok.


18/F


2020. dec. 15. 10:23
1 2
 1/15 anonim válasza:

Csak vékony sráccal ismerkednék...

De vőlegényem van ÉS VÉKONY!! :D


23/L

2020. dec. 15. 10:59
 2/15 anonim válasza:

Te kérdező nagyon félre értettél engem.

Téged akartalak megerősíteni abban, hogy nincs baj azzal, hogy vékony vagy. Olyannyira nincs baj vele, hogy hozzá is megyek egy ilyen testalkatú emberhez.

2020. dec. 15. 11:07
 3/15 A kérdező kommentje:
Egy másodpercre sem gondoltam, hogy baj a vékonyságom. A kérdésem arra született meg, hogy megtaláljam az olyan lányokat, akiknek ez bejön. Továbbra is szeretném, hogy CSAK ők válaszoljanak. Köszi.
2020. dec. 15. 11:18
 4/15 anonim válasza:

Kérdező.

Bár férfi vagyok, de ha számít és jót akarsz, akkor ide inkább nem írsz ki kérdést.

Már rég nem az a funkciója ennek az oldalnak, mint annak idején.

Szerintem nem rosszak az esélyeid, sőt.

Olyat is láttam, hogy egy vékonyabb gyerek és a lány kézen fogva, együtt sétáltak úgy hogy az utóbbi volt magasabb ráadásul.

Szerintem egyébként hülyeség, csak a külsőségekre menni, na dehát ez csak az én véleményem.

Bár az is igaz, hogy a "nagy 21. századi társadalmi elvárásoknak" sokan megakarnak felelni. Szerintem ez baromság úgy, ahogy van.

Magának feleljen meg az ember és kész. Ha te úgy érzed, hogy nincs gond és rendben vagy, akkor semmi akadálya az ismerkedésnek.

2020. dec. 15. 12:05
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az értelmes választ! Igen, most már elgondolkodom, hogy talán nem kellene ide kérdést kiírnom. Ez egy jó emlékeztető volt, hogy miért is hagytam abba a gyakorizást 1-2 éve. Azt hittem, a trollok továbbálltak. Hát, tévedtem, csak rosszabb lett a helyzet.
2020. dec. 15. 12:09
 6/15 anonim válasza:

Én azt gondolom, hogy itt a válaszadók nagy része nem troll, hanem picit félreérthetően tetted fel a kérdést. Ezt úgy értem, hogy amikor elolvastam a kérdésedet én először arra gondoltam, hogy arra lennél kíváncsi, hogy a válaszadók szerint van-e probléma a testi adottságaiddal és nem pedig azért írtál ide, hogy konkrétan ismerkedj.

Elnézést a félreértésekért!

2020. dec. 15. 12:12
 7/15 anonim válasza:

Úszni, gyúrni, futni, box edzésre kell járni, aztán a csajok meglesznek őrülve érted!!! // Tapasztalat //

És nem ide kell írkláni..

(. En is csak már jót nevetni jövök fel ide, meg oktatni a kicsiket!!! 😎😎😎🤣 )

Csak ez mind sok-sok munka!

De azért sok sikert!!

💯💪🏻✌🏻

Kigyúrt sportos 28F, akire másznak a csajok akár egy boltban, postán stb.. 😎😎☝️

2020. dec. 15. 13:20
 8/15 anonim válasza:
Látom takarítás volt... 😂😂😂😂
2020. dec. 15. 13:23
 9/15 anonim válasza:
#7 Te nem vagy semmi 😂😂
2020. dec. 15. 14:10
 10/15 anonim válasza:
Pasi vagyok, de járnék veled.
2020. dec. 15. 16:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!