Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Csak én látom úgy hogy régebbe...

Csak én látom úgy hogy régebben könnyebb volt ezen az oldalon ismerkedni barátkozni?

Figyelt kérdés
2020. dec. 30. 20:26
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én is próbálkozom de núdli sikerrel.. 26F
2020. dec. 30. 20:28
 2/13 anonim válasza:
Nem csak itt, mindenhol. Régen nyitottabbak voltak az emberek, 10 éve tök jófej embereket tudtam megismerni, ma már magukba zárkóznak (azok is akiket 10 éve megismertem).
2020. dec. 30. 20:31
 3/13 anonim válasza:
Én is így látom... 2014-15 környékén elég sok lánnyal beszélgettem is, némelyikkel találkozó is lehetett volna, most meg egy sima beszélgetés is alig akar összejönni.
2020. dec. 30. 20:40
 4/13 anonim válasza:
*beszélgettem is=beszélgettem itt
2020. dec. 30. 20:40
 5/13 anonim válasza:

Nem csak te. És nem véletlenül látod így.

Sajnos ez a kategória csak arra jó, hogy pár frusztrált dilettáns itt eressze ki a fáradt gőzt, odahányják a kötekedésüket midnen ismerkedő kérdés alá, aki meg tényleg ismerkedne, annak - akár kérdező, akár potenciális jelenentkező oldalon - hamar elmegy a kedve ezt látván.

A többi kategóriában meg üldözik az ismerkedést. (Sőt, itt is, ha a szexualitás legkisebb szándéka is felmerül... mert azt itt tilos.)

Sajnos azzal, hogy éveken át, módszeresen töröltek majdnem minden kérdést, ami akár csak kicsit is okot adhat az ismerkedésre, a többségnek egyszerűen elment a kedve. Ismerek pár egykori tagot erről az oldalról, köztük legjobb lány barátomat is, de már egyikük sem tag.

Ettől függetlenül az még nem lesz igaz, amit #2 mond, lehet, hogy ez esetben nem másokban kell az okot keresni.

2020. dec. 30. 20:56
 6/13 anonim válasza:

Szerintem ez az oldal 2010 környékén élte fénykorát!

Utána olyan 2015/2016 körül kezdett látványosan romlani.

2020. dec. 30. 21:15
 7/13 anonim válasza:
Pacsi 6#, jól látod.
2020. dec. 30. 21:38
 8/13 anonim válasza:
Azért elég érdekes, hogy egy barátkozni vágyó srác élből elutasítja a többi srácot. Akkor minek ez a köntörfalazás?
2020. dec. 30. 22:27
 9/13 anonim válasza:
én ahogy látom, és vszleg ez van veled és veletek is, eltelt azóta jó pár év, és már más ligában játszunk. 19-18 alatt egész más (és volt is) az élet, sokkal nyitottabbak és kíváncsibbak a fiatalok, sokkal inkább benne vannak dolgokban és nem érdekli a jövő őket, és ez így is van rendjén. Így 20 felett, iskolából kikerülnek az emberek, dolgozni kezdenek, vagy egyetemre mennek, nincs annyi idejük, túlságosan karrieristák lesznek, családalapítás lesz a cél és ezért sokkal megfontoltabbak és belátják hogy azt nem itt kellene keresni :D De azért néha így is van 1-1 kapás de közel sem annyi mint régen. A fiatalok meg nem vevők az öregekre, szóval xarügy :/
2020. dec. 30. 23:07
 10/13 Barnabas333 válasza:
6nak igaza van. De régen voltak normális chat oldalak is. 2007-2008ban olyan jó baráti társaságot lehetett összehozni a neten. 1-2év és minden rosszabb lett...
2020. dec. 31. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!