Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ismerkedésnél...

Szerintetek gáz ismerkedésnél hogy a lánynak vastagabb a karja mint a fiúnak?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 19:11
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Szerintem ha ilyenekkel foglalkozol, akkor te vagy a gáz.
2021. jan. 4. 19:14
 2/26 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nincs vele baj.
2021. jan. 4. 19:20
 3/26 anonim válasza:

Már hogyne lenne..

Főleg ha pénzügyőr csaj az illető..


Menjél gyúrni ocskos 😁😁 mert elbánnak veled a rendőrnők..

2021. jan. 4. 19:23
 4/26 anonim válasza:

Egyéni preferencia.

Egy pasi karja kitől vékony? És a nőnek miért vaskos?

Egy nő, aki a saját testét elhanyagolja, megint más, mint az, aki szimplán husi, de nem lusta disznó.

A pasi karja miért pálcika? Izomsorvadás, vagy depresszió miatt nem eszik, vagy genetika?


Nem minden, betegesnek tűnő külső jegy beteges.

2021. jan. 4. 19:32
 5/26 A kérdező kommentje:
A fiú nagyon vékony, a lány átlagos alkatú. Genetika miatt.
2021. jan. 4. 19:35
 6/26 anonim válasza:

#4

Ez jó volt... 🤣🤣✌🏻

Azt mondja izomsorvadás.. 🤣🤣


Jót kacagtam...



Amugy #3 vagyok

2021. jan. 4. 19:36
 7/26 anonim válasza:

#5

Hát genetika.. Értem.. Szóval szülessen újra a fiúka..🤣


De fejezd már be ezt a hülye genetika.. És mi van??? Attól ugyan úgy tud ő is gyúrni, csak nyilván lassabban fog fejlődni de attól ő is lehet Win Diesel.. ✌🏻

2021. jan. 4. 19:37
 8/26 anonim válasza:
A a farka vastagabb az gázabb
2021. jan. 4. 19:57
 9/26 $$$$$ válasza:
Hát gaznak nem mondanám. De engem nagyon zavarna. Báaar eleg lehetetlen lenne. Mar gyurok egy ideje. Jelenleg 45 ös a karom. Tudom nem nagy szám, főleg a magassagomhoz. De keves nőnek van szerintem vastagabb karja😂. Ezt csak azert irtam le mert te is menj gyurni ha zavar. En is nagyon vekony voltam regen. 198 cm és 75 kg. Nagyon zavart, úgy neztem ki mint egy oszlop. Pedig eveket úsztam. Aztan elkezdtem kondizni. És jelenleg 203 cm vagyok es 117 kg. Es meg menni akarok majd feljebb persze izomba. Mert meg kost se érzem magam elegge nagynak. De az a lenyeg ha téged is zavar ,hogy vekony vagy ugy mint engem is zavart anno(meg meg most se vagyok elégedett). Akkor kezdj el edzeni.
2021. jan. 4. 20:22
 10/26 anonim válasza:
Nem gáz. Főleg hogy a lány normális alkatú. Te a fiú vagy a lány vagy?
2021. jan. 4. 20:38
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!