Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogy ismerkedjek újra, normáli...

Hogy ismerkedjek újra, normálisan?

Figyelt kérdés

Volt egy szakításom és nagyon kedvtelen vagyok. Próbáltam új emberekkel ismerkedni, de valahogy senkinél sem volt az igazi. Régen, évekkel ezelőtt, simán találtam embereket, akikkel eldumálgattam vagy együtt lógtunk. Most, valahogy olyan kínos, 1-1 napos beszélgetések alakultak csak ki, pedig kicsit azt vártam, hogy feldobódok.

Van valami tippetek, hogy hol lehet ismerkedni szórakoztató, intelligens, nyitott emberekkel, akik szeretnek is mesélni, akár érdekesebb témákról is? Srácként, nem akarok ismeretlenül lányokra írni, mert azért az fura lenne.



2021. jan. 15. 23:13
 1/9 anonim válasza:
korod?
2021. jan. 15. 23:22
 2/9 A kérdező kommentje:
28. Ez nem volt egy túl bő válasz... :D Miért szempont?
2021. jan. 15. 23:23
 3/9 anonim válasza:
Kedves kérdező! Az egyes válaszoló talán úgy gondolja, hogy ő a vele egy korban lévőkkel (+/- pár év) jobban tud ismerkedni, mint a nála jó pár évvel fiatalabakkal, esetleg idősebbekkel, ezért érdeklődik a korod iránt, persze ez csak egy tipp.
2021. jan. 16. 02:03
 4/9 anonim válasza:
Igen, más korosztályt keresek
2021. jan. 16. 04:39
 5/9 anonim válasza:

simán, nagyon simán, ráírhatsz mindenkire. Erre vannak a közösségi platformok.

Nagyon-nagyon sok esetben beválik.


Pl, ha szereted a rockot, akkor menj fel instán egy rocker oldalra, a követők között meg írj rá vagy 20 emberre, aki tetszik. De ne "sziával", hanem valami frappáns szöveggel, vicces sztorival, kérd el a közüzem telefonszámát, vagy ajánld fel, hogy megsétáltatod a tengerimalacát, bááármi csak legyen frappáns és keltse fel az érdeklődését.

Nem fog mindenki visszaírni, de 2-3-4 igen. :)


ez csak egy példa volt. :) Értelmezd szabadon.


Arra vannak a közösségi oldalak, hogy használd őket. :D

2021. jan. 16. 19:28
 6/9 anonim válasza:

#1, #4:

Milyet? 😉

2021. jan. 17. 10:24
 7/9 anonim válasza:
Én azt ajánlom, ha nemrégiben volt a szakításod, várj még az ismerkedéssel. Talán te sem vagy még elég nyitott. Egy kapcsolat után kell egy kis egyedüllét, hogy rendezd magadban a dolgokaz. Csak egészséges lélekkel lehet belevágni a következőbe. :)
2021. jan. 17. 19:35
 8/9 A kérdező kommentje:

5: Hááát, nem tudom. Sosem írtam rá ismeretlen emberekre és itt is sokan panaszkodnak, hogy nem arra valók ezek az oldalak. És gondolom, ilyen esetekben sem annyira nyitottak lennének velem, meg én sem lennék a legkönnyedebb.

De, lehet, hogy előbb-utóbb bepróbálom, amit írtál! :)


#7: Igen, abban biztos vagyok, hogy új kapcsolatot nem szeretnék a közeljövőben, talán később sem. Viszont valakit, aki kicsit feldob, mutat valami újat, visszaadja a bizalmam igen. Mert, amíg nem kötöm le magam valamivel, addig pörög csak az agyam és nem jó érzés.

2021. jan. 18. 01:41
 9/9 anonim válasza:
Egy szakítás nagyon meg viseli az embert, és utána nem könnyű talpra állni... Amig nem teszel rendet a lelkedben addig nem is fog tudni nyitni mások felé. De barátkozni lehet, és ha találsz olyat akivel jól el tudsz beszélgetni akkor az sokat segít!
2021. jan. 19. 11:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!