Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szakáll jó vagy rossz lányok?

Szakáll jó vagy rossz lányok?

Figyelt kérdés

Persze, emberfüggő, kinek mi áll jól.

De mégis mit gondoltok?

Ha valaki arcszőrzettel rendelkezik azt élből elutasítjátok, mert igénytelen, meg öregít, vagy éppen vonzó?


25



2021. jan. 20. 00:12
1 2 3 4 5
 11/46 anonim válasza:
Jó, hát a porzsák vagy a hamutál sem lenne szimpibb, csak igyekeztem finomabban fogalmazni..! ☺️
2021. jan. 20. 01:34
 12/46 anonim válasza:
Szerintem am. a szakáll öregít. Kisfiús babapofi vonzóbb és kellemesebb. Kivéve az apakomplexusos lányoknál, ők buknak a szakállas apaképre. Majd kinövik.
2021. jan. 20. 01:39
 13/46 anonim válasza:

És ha az apjuk nem volt szakállas?

😂😂😂

Hogy lehet valaki ilyen értetlen mások izlésével kapcsolatban?


Ez nem apakomplexus, hanem Viking fétis 😍

Bár ismertem olyat aki úgy nézett ki bajusszal mint vlad tepes és jól ált neki.

2021. jan. 20. 01:48
 14/46 anonim válasza:
Nagyon öregít. Egy egyébként jóképű 20 éves srác 40 éves favágónak néz ki benne. Határozottan nem jön be.
2021. jan. 20. 04:49
 15/46 anonim válasza:
Fújjj, mik lehetnek benne?
2021. jan. 20. 05:24
 16/46 anonim válasza:

Tényleg emberfüggő. Van akinek jól áll, mert ha dús egyenletes, akkor meg lehet növeszteni úgy, hogy már nem szúr, de még nem bozontos, ápolatlan.

Olyan ez mint a kopaszság.

Én undorítónak tartom, de vannak pasik akikhez annyi illik, hogy én is azt mondom huhh.

2021. jan. 20. 06:23
 17/46 anonim válasza:
Én szakáll helyett a rossz lányokat választanám, ha csak a kérdést veszem figyelembe. Zárójelben írva: miért olyan nehéz egy kérdést úgy kiírni, hogy teljesen félreérthetetlen legyen? zárójel bezárva.
2021. jan. 20. 07:20
 18/46 anonim válasza:
Nekem bejön, ha ápolva van. Nem kellenek rá drága szerek, de azért ne maradjon benne a fél ebéd.
2021. jan. 20. 07:28
 19/46 anonim válasza:

Nekem kerek fejem van alapból, meg most nem fázok télen, ha nincs rajtam esetleg annyi ruha (Ez ellen dolgozom, hogy ne kelljen a plusz terhet cipelnem állandóan)... 🙃


Szóval, nálam elvileg az olyan arcszőrzet az ideális ami hosszítja az arcomat. (Hajstílus is csak olyan jó nekem ami a fejtetőn normális hosszúságú, de oldalt már rövid, hogy kompenzáljam a genetikát)

Így van körszakállam, de igyekszem nem dúsan tartani, mert az sajnos öregít. Csupaszon totál nem jó a fejem. :( Pedig én szeretem leborotválni annyira, hogy ne karcoljak vele.

2021. jan. 20. 07:50
 20/46 anonim válasza:
Attól függ, hogy jól áll-e a palinak, vagy sem. Ha igen, akkor jó, ha nem, akkor rossz. Ilyen egyszerű.
2021. jan. 20. 08:00
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!