Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok lenne kedvetek beszélge...

Lányok lenne kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Telefonálásra gondoltam. Csináljatok egy olyan Facebook profilt, amit nem használtok, képet nem kell kitennetek. De vannak egyéb alkalmazások is, amin megmarad az anonimitás.


Beszélhetünk mindenről, amiről akartok. Még hajnalban is fent leszek, írjatok bátran privátban. Csak egyszerű beszélgetést szeretnék.


Elvárás nincs, csak annyi, hogy légy rendes. Köszönöm, hogy elolvastad ezt a felhívást.


2021. febr. 20. 20:54
 1/7 anonim válasza:
Persze, direkt a te kedvedért mindjárt gyártok is pár Fb profilt....🙄😂
2021. febr. 20. 22:01
 2/7 KalaposKaleszKalapacsa válasza:
Hu teso ismerkedj inkabb ne itt jarasd le magadxddd. Ez borzalmas hogy itt akarsz magadnak spancit keresni. Ertem en higy szar ha nincs kihez szolnod,de hidd el egy kany jobban fogja ertekelni hogy megerolteted magad egy picit.
2021. febr. 20. 22:17
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmi baj nem lenne azzal, ha gyártanál. Akinek van kedve anonim módon beszélni, az megteszi. Én is gyártók XY profilt más kedvéért. De ezért a beszólasért felesleges volt ide írnod, egy egyébként korrektül feltett kérdésre, ha nem érzed magadénak.
2021. febr. 20. 22:18
 4/7 KalaposKaleszKalapacsa válasza:
Csak segíteni szeretnék. Nyilvan nincsen ezzel semmi baj bar nekem elegge fura hogy valaki utt keres maganak beszelgeto tarsat. Pl ott az anotalk. Siman tudsz ott beszelgetni. Ha pedig nem ismered csak usd be chrome-ba. Vannak nagyon rendes lanyok akik kesvesek es szivesen beszelgetnek barmirol. Bocsi tenyleg a letamadasert de ezzel lehet segitettem. (:
2021. febr. 20. 22:22
 5/7 A kérdező kommentje:

#2


Van kihez szólnom. De ma este kifejezetten full ismeretlen lányokkal szeretnék beszélni. Mert olyan hangulatban vagyok, hogy idegen csajokkal szívesebben beszélgetnék. Kijárási tilalom van, nincsenek nyitva a szórakozóhelyek sem, marad a net.

2021. febr. 20. 22:22
 6/7 A kérdező kommentje:

#4


Semmi baj. Nem haragszom. Azért írtam ide, mert innen több lányt ismertem már meg. Volt, akivel jártam is. A GYIK nem ismeretlen terep nekem. :)

2021. febr. 20. 22:24
 7/7 KalaposKaleszKalapacsa válasza:
Na igen ez a bezartsag valami borzalmas... @:
2021. febr. 20. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!