Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Beszélgetésre vágyom, kedves,...

Beszélgetésre vágyom, kedves, értelmes emberrel, van jelentkező? 21/Fiú

Figyelt kérdés

Főként lányok, de ha egy olyan fiú is ír, akinek vannak mély gondolatai, szívesen fogadom. Biszex vagyok, de maximum a számomra legjobb férfinak merném oda adni magam, mert kényelmetlen kicsit még ez nekem, és sok személyiségi kritériumra szükségem van, hogy biztonságban érezzem magam.


Lányok, akár rám is írhattok, vagy kommentekben, én pedig rátok írok.

Kérlek csak olyan írjon, aki tudja, hogy kell ismerkedni, beszélgetni.


21 éves vagyok, 183 cm, szőkésbarna, zöldszemű, vékonyabb, kicsit edzett testalkattal. Helyesnek tartanak, szép szemmel és mosollyal. Sokat tudok nevetni magamon, a másikon, nyugodt természetem van, és nagyon sok dologba belegondolok, hosszasan, szét darabolva, teóriázva. Elfogadó vagyok, ha személyiségzavarod van, de jó akarsz lenni, számomra teljesen rendben van. (Nekem is van pár.)


Rengeteg érdeklődési köröm van, de nem annyira látom értelmét, hogy ezeket leírjam. Inkább az ember személyisége, élete érdekel, a gondolatai, érzései, és én is ezeket osztom meg magamról örömmel, egy izgalmas, értelmes beszélgetés keretein belül.



2021. febr. 23. 23:29
 1/5 anonim válasza:
Melyik város?
2021. febr. 24. 05:46
 2/5 anonim válasza:
Lányok, én is szívesen beszélgetnék 20f
2021. febr. 24. 08:15
 3/5 anonim válasza:
nekem irhatsz. 18/L
2021. febr. 24. 12:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Szolnok.
2021. febr. 24. 18:13
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Ezt írtad: " Rengeteg érdeklődési köröm van, de nem annyira látom értelmét, hogy ezeket leírjam. Inkább az ember személyisége, élete érdekel, a gondolatai, érzései, és én is ezeket osztom meg magamról"

Ha az emberek személyisége érdekel, akkor te is azt írd le, a tiéd mi, ne azt, hogy "helyesnek tartanak"

Mert akkor nem biztos hogy azért írnak rád, hogy beszélgessenek, hanem azért, mert "helyes vagy"

Ez csak egy jó tanács, de ha olyan partnert keresel, akivel jól tudtok beszélgetni, akkor ahhoz közös érdeklődési kör kell. És úgy a legkönnyebb rátalálni az ilyen emberekre, ha eleve azt írod ki, mik érdekelnek.

A küldöd akkor írd le, ha párt keresel. De ha párt szeretnél találni, akkor ne itt keresgélj

Nem belédkőtni szerettem volna, bocs ha úgy érezted 😅

2021. márc. 13. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!