Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lenne 30-40 éves nőknek kedve...

Lenne 30-40 éves nőknek kedve beszélgetni velem?Én 20/F vagyok

Figyelt kérdés
Trollok kerüljenek,akik nyitottak,azok írnak úgyis,nem kérek kötekedő válaszokat,nem vitafórum kreálása céljából írtam ki a kérdést mellesleg.
2021. febr. 28. 20:40
 1/8 anonim válasza:
Áruld már el nekem, miért bukik egy húsz éves fiú egy 40 éves nőre?
2021. febr. 28. 20:58
 2/8 A kérdező kommentje:
Ümm,nem olyanokra céloztam,akik nem életvidámak,és félig már a sírban vannak. Tehát alapvető követelménynek mondhatom azt,amit én is tudok ugye nyújtani. Én sem vagyok lehangoló,negatívan gondolkodó,stb. És igenis vannak normális,szép ilyen korú nők. Akár olyanok is,akik ugyanolyan szépek,mint 20 évesen,mert nem hamburgeren éltek,hanem normális ételen. Olyan nehéz nem lehet. Mindenkinek van preferenciája,én nem ítélkezem,tehát ezt a szót,hogy szép,ezt ne tessék félreérteni.
2021. febr. 28. 21:05
 3/8 anonim válasza:
Épeszű 30 - 40 éves nő nem kezd fia korabeli gyerekkel. Fura egyébként... Anya komplexus?
2021. febr. 28. 21:42
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez nem így van. :D Nem mindenki egy rugóra jár.
2021. febr. 28. 22:32
 5/8 anonim válasza:
37 éves nő vagyok és még a saját korosztályombeli férfiak zömét is gyerekesnek tartom.
2021. márc. 2. 17:49
 6/8 A kérdező kommentje:
És akkor most minden szempontból egyenértékűnek kell engem tekinteni minden utánajárás nélkül?Ismerem ezt a dumát,és a szkeptikus,hitetetlen embereket pedig én nem szeretem,és én utasítom el. Sose viszik semmire,még átlagosra sem gyakran. Nekem ez nem elégséges. Igazából én nem erőltetem,semmi sem kellemes,ami erőltetett. Ha akarsz,írsz,aztán hátha.
2021. márc. 2. 19:02
 7/8 anonim válasza:
Anyukád visszautasított?
2021. márc. 2. 19:18
 8/8 A kérdező kommentje:
7. Milyen érzés a mikrop rossz oldalán állni ?
2021. márc. 2. 19:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!