Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Nagyon vékony lánnyal ismerked...

Nagyon vékony lánnyal ismerkednék. Találok itt ilyet? 19/F

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 01:02
 1/8 anonim válasza:
Lehet.
2021. márc. 2. 01:05
 2/8 anonim válasza:
állj be a sorba...
2021. márc. 2. 03:23
 3/8 anonim válasza:
Én az vagyok.😸
2021. márc. 2. 05:58
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Írj:)

2021. márc. 2. 21:30
 5/8 anonim válasza:
aszereted ha nincs se seg se csecs ? én ien vok azér
2021. márc. 3. 05:48
 6/8 anonim válasza:
300 centi, 20 kiló?
2021. márc. 3. 14:42
 7/8 anonim válasza:
Miért jó az, ha NAGYON vékony?????????????
2021. márc. 3. 14:44
 8/8 anonim válasza:

Ugyan kérdezőtől érdeklődsz, de nekem is nagyon vékony alak az ideál. Konkrét oka nincs, amióta a lányok érdekelnek, onnantól kezdve (most 25 vagyok). Engem speciel a nagy mell se izgat, sőt nem is tetszik, ahogyan a nagy fenék sem. Mindkettőből a kicsi híve vagyok, úgy tartom arányosnak is.

Hogy pontosan miért? Erre még én se tudom a választ, egyszerűen ez vonz. Mondhatnám, hogy mennyire tetszik mondjuk a vékony comb és mehetnék testrészről testrészre, de sokat nem mond, ahogyan más esetében az, hogy miért jó pl a telt alak. "Van mit fogni" infón kívül nekem se jön át más, max annyi, hogy van akinek tetszik, ettől még engem nem győzött meg, vagy nem tudom pontosan megérteni, hogy miért az, legfeljebb csak elfogadni. Szerintem felesleges az ízlésekről vitatkozni, vagy indokolni.

Ha megkérdezik tőlem miért szép pl a kék/zöld/szürke szem, arra se tudnék nyomós okot mondani. Egyszerűen csak szép.

2021. márc. 3. 16:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!