Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni egy bizonyos...

Tudnátok segíteni egy bizonyos dologban? 19/F

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a kérdésem az Ismerkedés kategóriában van, direkt ebbe a kategóriába írom ki ezt a kérdést, ugyanis ami miatt a segítségeteket szeretném kérni az az ismerkedéssel kapcsolatos.


Tegnap elkezdtem beszélgetni egy bizonyos felhasználóval itt a GYK-n, pontosabban ő írt rám egy nagyon hosszú üzenettel, majd ma észrevettem, hogy üzenetet nem tudok neki küldeni, a következőt írja ki:


A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!


Szóval ez pontosan mit jelent? Ezek szerint letiltott engem, vagy ez valami mást jelent?


Hogy mi a felhasználóneve, azt ide nyilván nem írhatom ki, kommenteljetek a kérdésemhez vagy írjatok nyugodtan privátot és ott elmesélem részletesebben ezt a dolgot.


19/F vagyok egyébként, és egy lánnyal beszéltem.



2021. márc. 8. 15:31
 1/9 anonim válasza:
Egyszerű a történet, egy trollal beszéltél, aki később letiltásra került. Legtöbb felhasználó nem szokta törölni a nevét, hanem csak simán nem látogatja az oldalt többé. A sok kamu kérdéseket kiíró embereket, szokták letiltani a modik, valószínűleg olyan emberrel beszélgettél itt.
2021. márc. 8. 15:49
 2/9 anonim válasza:
Kitiltották, vagy törölte a fiókját.
2021. márc. 8. 15:51
 3/9 A kérdező kommentje:

Egy ismerkedős kérdést írtam ki még múlt hét kedden, és tegnap este kaptam tőle egy nagyon hosszú privátot, amiben egyébként tökre sajnáltatta magát, olyanokat írt, hogy nemrég többen is meghaltak a családjában, pszichológushoz jár, nagyon magányos, stb. stb.


Nagy valószínűséggel ez egy jól megtervezett kamuszöveg volt a részéről, amit velem együtt több más is embernek elküldött...


Így próbált elérzékenyíteni engem és másokat is gondolom, de már az elején volt egy sejtésem, hogy itt valami nagyon nem stimmel.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2021. márc. 8. 16:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként ha az üzeneteimnél rámegyek arra, hogy "Új üzenet" , akkor ott fent a "Címzett azonosítója" alatt ha beírom a felhasználónevét, akkor tudok neki üzenetet írni, tehát ezt nem teljesen értem.
2021. márc. 8. 16:11
 5/9 anonim válasza:
Nekem eddig, mikor tiltották/törlődött a profiljuk akkor a nevük is törlődött az előzőleg megkapott üzeneteken is. Szóval pl. NemVagyokKreatív0 helyett askd23mr lett.
2021. márc. 8. 16:23
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, korábban nálam is így írt ki egy profilnevet pár levelezés után, de ennél az esetnél még mindig kiírja a felhasználónevét, tehát nem igazán értem most ezt.
2021. márc. 8. 16:35
 7/9 anonim válasza:
Ha törlésre került a név, akkor lesz a névből ilyen számozott betű rész. Viszont, ha tiltják a nevet, akkor minden ugyanúgy marad, csak nem lehet neki privátot írni, illetve nem tud kérdést kiírni és válaszolni sem tud.
2021. márc. 8. 16:36
 8/9 A kérdező kommentje:

Időközben sikerült rájönnöm, a fiókja letiltásra került.


Hála a jó égnek. :D


Viszont egyet nem értek.


Ha letiltásra került a fiókja, akkor ha random új üzenetet akarok írni bárkinek is, akkor ugye ott van, hogy "Címzett azonosítója" , tehát oda a felhasználónevet kell beírni, de így ugyanúgy lehet írni üzenetet a letiltott profiloknak is... Ez valami rendszerhiba lehet?

2021. márc. 8. 22:01
 9/9 anonim válasza:
Max. neki van rendszerhiba!:)
2021. márc. 8. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!