Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Nekem bejönnek a nálam fiatala...

András y kérdése:

Nekem bejönnek a nálam fiatalabb lányok. 18+-ak. Van itt olyas valaki, aki lánynak érzi magát és van kedve ismerkedni, beszélgetni 46 f-val? Ne fogja vissza magát!

Figyelt kérdés

2021. márc. 14. 02:31
 1/8 anonim válasza:
Fél 3-kor ide kell kiírnod a szánalmas vergődésed. Még jó, hogy nem 18 év alatti magukat "lánynak érző" egyedekkel akarsz képcserét. Na húzzál innen máshova perverzkedni.
2021. márc. 14. 06:53
 2/8 anonim válasza:
Lánynak érző pasi is lehet akkor?! :)
2021. márc. 14. 06:56
 3/8 anonim válasza:
Szerintem nem te vagy az egyetlen 46 éves f.rok, aki így érez.
2021. márc. 14. 07:16
 4/8 anonim válasza:
Biztos van olyan 46 éves férfi a világon, aki képes magának mondjuk 18-25 éves nőt szerezni, aki önként van a férfival, de az valószínűleg nem te vagy, aki 02:31-kor kérdést írsz ki a gyakorira. Legalább szarul tartod magad, kövér és csóró vagy?
2021. márc. 14. 08:45
 5/8 anonim válasza:

Mindenki azt ír amit akar!

Akinek nem inge, lapozzon tovább!

Igenis vannak idősebb férfiak akik fiatal de felnőtt nőt keresnek akár csak levelezni. Jó érzés, izgalmas mikor egy fiatal csajjal chat-elsz egész nap nedves vagy aztán este hazamész, kibeszéled a feleségeddel, majd megállapítjátok most se találtatok egy laza csajt finom kis közös játékokra, nem baj majd legközelebb!

Aztán keféltek egy hatalmasat valamelyik threesome videóra ;)

Üdv. 38f

2021. máj. 12. 10:54
 6/8 anonim válasza:

Hát, te is beteg vagy, nem kicsit.

Ha nem teszik, lapozz tovább, vagy akár be is kaphatod! 😁

2021. máj. 12. 11:55
 7/8 anonim válasza:

Akkor nem kérjük a bizidet mert már kiállítottad magadról!

Grat!

Szép napot mindenkinek aki meri megélni a vágyait!

2021. máj. 12. 13:09
 8/8 anonim válasza:
Én szívesen BESZÉLGETNÉK (csak beszélgetés!!!), és 18 éves vagyok, de mivel ott van a kulcsszavaknál, hogy kép meg képcsere, így ezt buktad.
2021. okt. 24. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!