Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lenne kedve valakinek fotózásh...

Lenne kedve valakinek fotózáshoz ? Nyíregyháza környékén keresnék portréalanyt fotózáshoz.17/f

Figyelt kérdés
Hobbifotós vagyok és keresnék olyanokat akik szívesen fotózkodnak. Eddig nagyon keveset portréztam és ezen szeretnék változtatni. Akinek esetleg lenne kedve egy üzenetet dobjon egy összehozzuk. Ha lehet inkább korombeli akikkel meglehet könnyen a közös hang.

2021. márc. 20. 22:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ez mivel jár? Mármint a modellt nézve.
2021. márc. 20. 23:06
 2/12 A kérdező kommentje:
Semmivel. Illetve annyi, hogy megkapja a képeit utómunkázva.
2021. márc. 20. 23:20
 3/12 anonim válasza:
Meztelen kepeket akarsz te kis perverz
2021. márc. 21. 08:54
 4/12 A kérdező kommentje:
Látom neked is átjött a lényeg de ha vicc akart lenni annak meg szar volt.
2021. márc. 21. 09:30
 5/12 anonim válasza:

Szerintem sokkal jobban jársz Facebook-on egy-két TFCD csoporttal.


TFCD Hungary, nagyjából 4.000 fő, elég aktív csoport, vannak Nyíregyháziak és környékiek szép számmal.

[link]


Korrekt TFCD fotózások, több mint 7.000 fő, szintén van jópár Nyíregyházi (bár sok az átfedés a két csoport közt), és a nevéhez hűen tényleg korrekt ügyletek történnek.

[link]


TFCD Budapest, több mint 10.000 fő, bár hivatalosan Budapest, de igazából ez sokkal inkább illik be Hungary csoportnak, országos szinten itt a legkönnyebb megtalálni a megfelelő alanyokat, helyeket, tippeket.

[link]

2021. márc. 22. 10:29
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen #5! Ez hatalmas segítség.
2021. márc. 22. 10:48
 7/12 anonim válasza:
Egyébként meg az aktfotózással sincs gond. Van ilyen ismerősöm, más kérdés, hogy ő profi. Aki meztelen testeket akar látni sokat, az meg menjen el egy nudista / naturista közegbe. Bár az nem pont egymás stíröléséről szól. Ahogy az aktfotózás se.
2021. ápr. 5. 23:12
 8/12 A kérdező kommentje:
Persze, tisztába is vagyok vele. De az szerintem külön fogalom. Kezdőként nem hiszem hogy lenne akár értékelhető kép közötte és egyből beleugrani túl nagy falat lenne.
2021. ápr. 5. 23:24
 9/12 anonim válasza:
Papír alapú kepek?
2021. máj. 14. 22:22
 10/12 A kérdező kommentje:
Digitális, de bármelyik üzletben ahol foglalkoznak ilyesmivel lehet nyomtatni őket
2021. máj. 14. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!