Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Kicsit rosszul érint, hogy...

Kicsit rosszul érint, hogy amióta karantén van nem ismertem meg egyetlen egy új embert sem. Más hogy van ezzel?

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 20:36
 1/8 anonim válasza:
Engem inkább az bosszant hogy nincs munkahelyem de talán rám mosolygott a szerencse mert ha úgy döntöttek és szimpatikus voltam nekik akkor jövő héten kezdhetek.
2021. márc. 24. 20:38
 2/8 A kérdező kommentje:
Nehéz a mostani helyzetben boldogulni:( Sok sikert kívánok!
2021. márc. 24. 20:43
 3/8 anonim válasza:
Köszönöm szépen neked is!
2021. márc. 24. 20:45
 4/8 anonim válasza:

Az utóbbi időben észrevettem én is magamon, hogy amióta bezárt minden, maszkot kell hordani az utcán is, és folyamatos rettegésben vagyunk tartva, nekem is elment a kedvem a netes ismerkedéstől.

Nálam fontos szempont az, hogy ha elkezdek ismerkedni/barátkozni valakivel, akkor egy kis idő után tudjunk személyes találkozókat is összehozni, de amióta ilyen téren el lettünk szinte lehetetlenítve, nincs motivációm arra, hogy belekezdjek bármibe is. A sima netes beszélgetés nem tud hosszútávon lekötni engem.

2021. márc. 24. 21:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is pontosan így vagyok ezzel!!. Én még gimibe járok és jól esne néha egy kis kikapcsolódás, új gondolatokat megismerni. Neten én sose tudtam/akartam ismerkedni 🤷🏽‍♀️
2021. márc. 24. 21:06
 6/8 anonim válasza:

Az 1esnek sok sikert!


Én pont az utobbi időben ismertem meg egy pár új embert.

Oké a netes barátkozas, ismerkedés azért nem olyan, de igazából most csak erre van lehetöség. Meg lehet, hogyha nincs ez a szükségszerüség akkor nem ismertem volna meg öket soha. Nem tartanám értékes embereknek őket. Nem lenne ennyi ember akivel vannak hasonló érdeklödesi köreink. Amig nincs személyes találkozasra lehetőség,legalább igy foglalkozunk egymással.

2021. márc. 25. 17:52
 7/8 anonim válasza:
Szia! Fuh ne is mondd, totál együttérzek, baromira hiányzik hogy új emberekkel találkozhassak. Volna kedved még beszélgetni erről? Kicsit azt érzem, a környezetemben lévő emberek nem igazán értenek meg.
2021. ápr. 6. 15:24
 8/8 anonim válasza:
En karantén elott se ismertem meg uj embereket
2021. ápr. 7. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!