Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan Bp.-i nő,aki...

Van itt olyan Bp.-i nő,aki ismerkedne egy harmincas,intelligens férfival?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 12:40
1 2
 1/14 anonim válasza:
Huuu, a helyesíráson még csiszolj ha már ennyire intelligens :)
2021. ápr. 17. 13:02
 2/14 A kérdező kommentje:
Mi a baj a helyesírásommal?
2021. ápr. 17. 13:26
 3/14 anonim válasza:

A nagy "B" zavarja a kolléga(nőt). budapesti - így helyes. Továbbá férfivEl, mivel ugye magas hangrendű magánhangzóról van szó

Áh, kérdező...

Köztudott, hogy a lányok a kis bére buknak, amióta világ a világ, a bugyik a helyesírásra nedvesedtek

2021. ápr. 17. 13:44
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi,a kis b-vel egyetértek,de sztem a férfihez tetszőlegesen használható mindkét val,vel rag.Amúgy nem törekszem tökéletes helyesírásra,ez nem a suli.Mielőtt bárki kikezdi az intelligenciámat,csak egy kicsit átlagon fölüli,nem vagyok egy Einstein.Ja,és gazdag sem vagyok
2021. ápr. 17. 13:51
 5/14 anonim válasza:
"nem törekszem tökéletes helyesírásra" Ez nagggyon szexi! A csajok buknak azokra, akik még csak nem is törekszenek arra, hogy tökéletesek legyenek olyan általános iskolás szintű dologban, mint a helyesírás.
2021. ápr. 17. 14:09
 6/14 anonim válasza:
Így van, csak megerősíteni tudom az előző hozzászóló szavait, szex előtt mindig kikérdezzük őket nyelvtanból
2021. ápr. 17. 14:12
 7/14 A kérdező kommentje:
Tök jó hogy ennyire eltértünk a tárgytól!5-ös,te gyökér,a köregyenletből nem akarsz kikérdezni?
2021. ápr. 17. 14:20
 8/14 anonim válasza:
Én semmiből se akarlak kikérdezni, nem érdekel, hogy hogyan írsz helyesen, miből nem akarsz tökéletes lenni. Csak írtam, hogy bukni fognak rád a csajok ezzel a hozzáállással. Az átlagon felüli intelligenciádat meg már bemutattad :)
2021. ápr. 17. 14:23
 9/14 anonim válasza:
8# De igen, cinikus g-ség volt az előző kommented és ezt te is tudod. Az általános iskolába rugdostad vissza a kérdezőt, akinek eddig az volt a bűne, hogy rosszul írt le 1 betűt
2021. ápr. 17. 14:27
 10/14 George34 válasza:

6-os a legjobb!

Mi a telefonszámod? :D

2021. ápr. 17. 14:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!