Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Az Ortutay kollégiumba fogok...

S_._s kérdése:

Az Ortutay kollégiumba fogok járni Szegeden, de nem tudok szinte semmit rőla. Mondanátok néhány infót róla?

Figyelt kérdés
Felvettek a Radnóti Arany János Programjára, de nem tudom, hogy a többi kollégiumos diák milyen véleménnyel van az AJTP-s diákokról. A kollégiumtól nem félek, csak inkább attól, hogy nem szeretnék f*** szobatársakat kapni. Milyenek ott a diákok és a tanárok?

2021. máj. 6. 20:49
 1/5 anonim válasza:

Fiú vagy vagy lány?


Alapvetően, barátkozz a tanárokkal, ne legyél gyenge, legyenek barátaid.

Ezeket a tanácsokat tudom mondani.


Ja az még fontos, hogy ha pasi vagy és szerencséd van, akkor a szembenlévő épület a csaj kolesz és belátsz hozzájuk.

2021. máj. 6. 23:33
 2/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, de köszi a figyemeztetést xdd
2021. máj. 7. 09:56
 3/5 anonim válasza:

A tanárok szigorúak, megtartják a rendet.

A diákok között sok a problémás / lelki sérült.

2021. máj. 7. 19:22
 4/5 anonim válasza:
Én Ortutays voltam, mondjuk nem AJTP-s. Alapvetően szerettem a kolis éveket, rengeteg embert megismertem, jó kis közösség alakult ki. Bár T-sekkel nem igazán voltam jóban, valahogy nekem úgy tűnt, hogy ők így elvannak egymással. A lány épület a legtűrhetőbb, a többi kolihoz képest sokkal jobb, mert nincsenek emeletes ágyak, minden szobának van egy kis mosdója, a tusolón van ajtó. A tanárok is rendesek szerintem. Van külön tanulószoba, ahova bármikor kitudsz menni tanulni.Szerintem próbálj meg nyitni minél több ember felé, és akkor biztos jó éveid lesznek ott!
2021. máj. 7. 21:52
 5/5 anonim válasza:
Ortutay-s vagyok a fiú épület lány részére eső panorámával. 2 kérés: ne húzzátok el a függönyt és KAPCSOLJÁTOK LE A TANULÓBAN A LÁMPÁT HA MÁR NEM TANULTOK olyan erővel világít,mintha egész éjszaka napkelte lenne...
2021. jún. 19. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!