Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hol találhatnék társasozáshoz...

Hol találhatnék társasozáshoz embereket?

Figyelt kérdés

Szeretek játszani, exeim is szerettek, voltak társaságaink, férjem viszont nem szeret társasozni, csak xboxozni.

Hol lehet erre társaságot találni? És hogyan?

Fejér megyében élek.

N37



2021. máj. 24. 03:21
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
Mi a kedvenced?
2021. máj. 24. 11:22
 12/35 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Fb csoportnak tagja vagyok, de főleg Budapestre szerveznek programot.

Pm-ekre mindjárt válaszolok! :)

Már régen játszottam, így újdonságokat nem ismerem, de pl Carcassone nagy kedvenc. De szeretem az egyszerűbb játékokat is, mint kockapóker, Monopoly, Solo. És nyitott vagyok újdonságokra is.

Kinek mi a kedvenc?

2021. máj. 24. 19:10
 13/35 anonim válasza:

7 Csoda

Azul

Carcassonne

Dixit Odyssey

Dobble

Harry Potter Roxforti Csata

Igen?

Kockanári

Pandemic

Robbanó Cicák

Splendor

Stone Age

Talisman

Wizard


És még sorolhatnám.


Ha ennyien vagyunk akik játszanánk, akkor miért nem szervezzük meg magunk között ezt?


Lehetnénk a Gyakori Kérdések Társasjáték klub és szívesen lennék játékmester :D

2021. máj. 24. 20:03
 14/35 anonim válasza:

Heeeeej

Én benne vagyok :D

Nem akar valaki létrehozni egy csoportot ? :D

Stone age történetesen megvan, de szívesen játszok mindent. Meghát a közösség a lényeg.

10-es voltam csumi 😂

2021. máj. 24. 20:16
 15/35 A kérdező kommentje:

De jók vagytok! :) Nem is gondoltam volna, hogy itt ilyen gyorsan találok társasjáték pajtikat! :)

Mester? Csinálnál egy csoportot? :) Helyileg hol?

2021. máj. 24. 20:33
 16/35 anonim válasza:
Mi a párommal is benne lennénk. Mi Ajkán élünk, de mobilak vagyunk. Nem gond ha utazni kell 1-2 órát.
2021. máj. 24. 20:38
 17/35 anonim válasza:
HA mondjuk discordon csináljátok, dobjatok ide is egy linket:D
2021. máj. 24. 20:39
 18/35 anonim válasza:
En vetkozopokerben benne lennek mondjuk...
2021. máj. 24. 21:08
 19/35 anonim válasza:

Aranyásók (Saboteur)

BANG (kártyás és kockás)

Ticket to Ride (Európa)

Carcassone (alap)

Century Fűszerút

Nottingham bírája

Citadella

Chachapoya

Avalon

+ több tucat kisebb party kártya...


Budapesten szoktunk is többen összejárni, úgyhogy a szervezés tulajdonképpen már folyamatban van. Meg a nyitással a társasos helyek is nyitnak. Székesfehérváron, vagy máshol nem tudom, hogy hol van ilyen, de ha Budapesten szerveztek egy újabb társaságot, én benne vagyok.... Csináljatok egy Facebook csoportot, és adjátok körbe a linket. :)

2021. máj. 24. 21:55
 20/35 anonim válasza:

Engem is erdekelne, bar az itt felsorolt tarsasok tobbseget nem ismerem, de egy jo kis uno vagy barmi egyeb ismert jatekra vevo vagyok :)


F26

2021. máj. 24. 23:05
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!