Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valakinek lenne kedve beszélge...

Valakinek lenne kedve beszélgetni ?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nagyon le vagyok törve ... Elutasított egy fiú akivel ismerkedtem és nagyon fáj ... Azt írta hogy nagyon csúnya vagyok és nem jön össze velem .


Egyszer volt már barátom de a korkülönbség miatt csak barátok maradtunk . Nagyon rossz hogy nincs senkim most ... Olyan kis szeretethiànyos vagyok .. :((



16/L


2021. jún. 4. 21:40
 1/8 anonim válasza:
Nagyon rossz kezdés. Semmi kedvem lelki szemetesládának lenni. Ráadásul csúnya is vagy. Mi ebből a hasznom így?? Legközelebb.úgy próbálj beszélgetőtársat találni, hogy figyelembe veszed, hogy a másik félnek is szüksége van feltöltődésre. Senki sem vágyik energiavámpírokra. Módosíts a gondolkodásmódodon!
2021. jún. 4. 21:44
 2/8 anonim válasza:
Írj rám ha szeretnél.
2021. jún. 4. 21:44
 3/8 anonim válasza:
Haha, s most majd pár fiu rádir, akiket meg majd te utasitasz el, és emiatt ők irnak ki szomorkodós ismerkedős kérdést:D
2021. jún. 4. 22:00
 4/8 anonim válasza:
#1-es, nagyon jó vagy :D
2021. jún. 4. 22:30
 5/8 anonim válasza:
#4 jaja, kicsit nyers, de itt legalább nincs lepontozás, úgyhogy... sokkterápia. mindig akkor jó egy pofon, ha már amúgy is a padlón vagy. Akkor átgondolod, hogy mit csináltál, és tényleg megpróbálsz változtatni, jobbá tenni az életedet, magadért. Az embernek magának kell megoldania a problémáit,nem más fogja... 16 évesen erre lassan rá kell jönni...
2021. jún. 4. 22:56
 6/8 anonim válasza:
Ugyanezt az indokot várjunk csak..legalább 1677x hallottam nőtől. Olyantól is aki képet sem látott. Még élek :D
2021. jún. 5. 01:04
 7/8 anonim válasza:
Még az sem biztos, hogy a kérdező nem egy pocakos, középkorú férfi egy kamu sztorival.
2021. jún. 5. 08:15
 8/8 anonim válasza:

Hát sok "pozitív" visszajelzéseket kaptál..:/


Ha gondolod írj rám :)

2021. jún. 6. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!