Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Volt már, hogy itt ismerkedtél...

Volt már, hogy itt ismerkedtél egy emberrel és az a személy egy idő után nem írt vissza neked?

Figyelt kérdés
Kort, nemet és hogy mennyi ideig beszéltetek írjatok légyszi
2021. jún. 5. 12:38
1 2
 1/16 anonim válasza:
Volt,nem is egy.Valamelyikkel 1hét,másikkal 1hónap.
2021. jún. 5. 12:41
 2/16 anonim válasza:
Én tiltottam le több lány ismerősöm is, mert elég toxikus lett a kapcsolatunk. Sose bántam meg egyiket se.
2021. jún. 5. 13:00
 3/16 anonim válasza:
Volt. Azok is jellemzően ezt csinálják, akik azt írják, hogy komolyan akarnak barátkozni. Egy kivétel akadt akivel fél éve beszélünk és hamarosan találkozunk is.
2021. jún. 5. 13:08
 4/16 anonim válasza:

Á dehogy, még sosem fordult elő ilyen.


Nem a lóf..t mindenki is eltűnt, kivéve akikkel lehetett találkozni is. Érdekes miután megvan a személyes benyomás, egyből ragaszkodóbbak.

2021. jún. 5. 13:20
 5/16 anonim válasza:

Szia!


Igen, már többször is előfordult.

Volt, hogy egy hónapig beszéltünk, volt, hogy 1-2 napig, volt hogy egy hétig.

Szerintem mindenkivel előfordult már hasonló.

2021. jún. 5. 13:23
 6/16 anonim válasza:
Csak ilyen volt.
2021. jún. 5. 13:42
 7/16 anonim válasza:
Szintén csak ilyen volt, gyorsan felszívódnak általában.
2021. jún. 5. 13:50
 8/16 anonim válasza:
Volt ilyen több is....
2021. jún. 5. 14:58
 9/16 anonim válasza:

2 volt nekem, aki egyik napról a másikra hirtelen, szó nélkül. Az egyikkel 1 hónapig írtunk minden nap, a másikkal kb. 2 hónapig rendszeresen.

Volt olyan is, akivel megbeszéltük, hogy elköszönünk egymástól fél év után az új párja miatt, és van olyan is, akivel több hónapos szünet után is ugyanott tudjuk folytatni.

2021. jún. 5. 17:20
 10/16 anonim válasza:
Szinte csak ilyen csajokhoz volt "szerencsém", akadt ugyan, akivel átmentünk pl. fb-ra, de rendszerint ott is elhalt egy idő után a dolog. Ha meg kellőképpen hamar felvetettem a találkozás lehetőségét, akkor azért szakadt meg a beszélgetés.
2021. jún. 5. 17:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!