Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mi volt a legviccesebb dolog,...

Mi volt a legviccesebb dolog, mikor ismerkedtetek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 11. 01:59
 1/7 anonim válasza:
Hogy pepiáltam
2021. jún. 11. 05:04
 2/7 Noren1989 válasza:
Nekem meg az,h kiderült: a csajszi màssal is ismerkedik, csak vele behatóbban (-15centire).
2021. jún. 11. 06:08
 3/7 anonim válasza:

Egy jelmezbálban ismerkedtünk meg. Azt mondta, ő most férfinak öltözött be. Abszolút jól megcsinálta a jelmezét!

Sokat táncoltunk, smároltunk. Rá 2 napra randiztunk. Csak azt nem értettem, miért volt még mindig férfi jelmezben...🤔 Azt mondta, mert színész, és most egy férfi szerepébe kell bújnia, most megy majd a forgatásra.

Tényleg, olyan jó a jelmeze, mintha tényleg férfi lenne!🙂

2021. jún. 11. 09:36
 4/7 anonim válasza:
Amikor nem akartam bunkó lenni a csajjal, és elmentem vele randizni. Nem is mentem volna aznap el miatta, csak felhívott 30 perccel korábban, hogy fél óra és fehérváron van. Én meg még csak akkor keltem ki az ágyból ~ nekem 45km fehérvár. Szerencsére a randi végére sikerült megállapodnunk abban, hogy se ő nekem és se én neki nem vagyok az esete továbbá engem pl rohadtul zavart, hogy a barátnőjét is hozta, aki még a csajt is felülmúlta rossz értelemben.
2021. jún. 11. 09:43
 5/7 anonim válasza:
Konkrétan rettegett tőlem de eljött. Egy ideig együttvoltunk aztán megcsalt.
2021. jún. 11. 12:00
 6/7 anonim válasza:

Viccesnek nem nevezném, de érdekes élmény volt.


Itt megismertem még régen egy lányt, az egész barátságnak indult, nem is volt az esetem, viszont tök jól elbeszélgettünk, aztán szóbajött a személyes találkozó, amit a megismerése után fél évvel sikerült megejteni. Személyesen tök aranyosan bújt hozzám végig, meg nagyon jól elvoltunk, valaki meg is jegyezte, hogy milyen aranyos pár vagyunk, amire nem szólt semmit csak mosolygott. Nekem ebből az jött le, hogy csak nem lehetek ezekszerint közömbös számára és, hogy szabad a pálya. Aztán amint elkezdtem úgy közeledni felé, egyből benyőgte, hogy ő nem tudna úgy gondolni rám és itt vége is az egésznek.

2021. jún. 11. 22:13
 7/7 anonim válasza:
Nem volt semmi vicces dolog. Sokszor jól mentek a dolgok. De sokszor... ő... nem volt jó. De semi vicces nem volt.
2021. jún. 12. 00:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!