Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szoktatok zavarba hozni...

Szoktatok zavarba hozni embereket tudatosan?

Figyelt kérdés
Én sose voltam az a nagy csajozós,főleg nem személyesen.De újabban szeretek ilyen helyzetekbe kerülni.Pl. ha beszélgetésbe kerülök valakivel,akár a munkájából kifolyólag,akárcsak egészen más okból.Úgy szoktam a szemkontaktust tartani,hogy tűnjön fel az illetőnek hogy nem csak a beszélgetés folyamataként tekintek rá,hanem más jelentéssel is bír .Számomra izgalmas látni a felismerést a másikon,és általában zavarba szoktak jönni:) De mégis gáznak érzem hirtelen közeledős formává alakítani a "hivatalos" beszélgetést.Vagy nem pofátlanság? Ha mondjuk normálisan közbe elejtek egy ártatlan bókot? Bennem ilyenkor mindig ezer kérdés fogalmazódik meg...pl. mi van ha van barátja,vagy rossz néven veszi hogy az nem egy olyan helyzet ahol közeledni kéne... :)

2021. jún. 19. 19:04
 1/5 anonim válasza:
Szoktam
2021. jún. 19. 19:28
 2/5 anonim válasza:

Ez egy érdekes téma. Szerintem szándékosan nem akarok zavarba hozni senkit, mert én sem szeretek zavarba jönni.


De szoktam figyelni az emberek reakciót, csak úgy, vagy akár az én reakcióimra adott reakciókat:D


Néha amúgy én ezt egy kicsit "játéknak" fogom fel, de többnyire idegenekkel és úgy hogy semmi bántó ne legyen benne.


Pl: nemrég történt hogy strandon voltunk pár barátnőmmel és volt egy ugyanannyi főből álló férfi társaság akik hát na, jól néztek ki. És mivel szinglik vagyunk mindannyian, nézelődtünk azért és így szúrtuk őket ki. És eléggé úgy tűnt hogy ők is kiszúrtak minket.:D

És oda-vissza mentek a pillantgatások, a lecsekkolás, átúszni a medence másik végébe, úgy ülni hogy lássuk egymást stb. Nem lett semmi, lehet volt xnek (v akár az összesnek) barátnője/felesége, mi sem azért voltunk olyanok amilyenek hogy "na gyertek ide"...egyszerűen csak legeltettük a szemünket és többször levehető volt a csekkolás oda-vissza...


Ez semmi komoly, csak "játék", meg jól esik az ember egojának, de ennyi, nincs ebbe semmi rossz szerintem.

2021. jún. 19. 21:02
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Igen,kis flört.

És ha odamentek volna a strandos fiúk,akkor nyitottatok volna feléjük,vagy behúztátok volna "fületek farkatok" ? :)

Én ennél egyébként közelebbi helyzetre gondoltam.Pl. egy üzletben beszélgetni egy pénztárossal,eladóval...mármint úgy hogy valami olyat kérdezni,ami természetes,és nem gyanakszik a kérdés alapján.És mikor segítőkészen elkezdi mondani a dolgokat,elkezdünk beszélgetni a kérdésről,akkor belemerülni a szemeibe mondjuk teljesen,és elbambulni miközben épp várná hogy valamit mondjak arra amit mondott:) Vagy mondjuk az utcán érdeklődni egy adott helyről,utcáról,hogy merre található,és miközben mondja a másik mélyen a szemébe nézni,és nem is hallani meg mit mond:)

Mondjuk ez is érdekes,mert a valóságban szerintem ez olyan,hogyha bejön a nőnek a férfi,aki ezt csinálja,akkor irul pirul és mosolyogva zavarba jön.Ha meg nem tetszik neki a férfi,vagy nagyon ellenszenves külsőre,akkor meg felháborodik,és olyan gondolatai lesznek hogy " a pofátlan bunkója! ":D

2021. jún. 19. 21:26
 4/5 anonim válasza:

#2 vagyok.

Nem rudom hogy reagáltunk volna, ez attól is függ hpgy intelligensen, normálisan jönnek oda vagy valami paraszt szöveggel. Valószínűleg kicsit zavarban is lettünk volna, de azt gondolom ez nem baj, akkor fixen levehető a sztori:P


Egyébként vicces volt, mert nagyjából pont ugyanakkor mentünk fürdeni, kajálni, stb de nem követtük őket, nem időzítettünk szándékosan úgy, egyszerűen csak úgy alakult, hogy folyton egymásba botlottunk. Mondjuk nem bántam:D


Nincs olyan sok önbizalmam és szerintem ez mindenkinek jól esik, ha megnézik, mennek a pillantások stb.

2021. jún. 19. 22:09
 5/5 anonim válasza:
Nekem nem esik jól. Kifejezetten zavar.
2021. jún. 20. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!