Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vakcinázott lányok ismerkednén...

Vakcinázott lányok ismerkednének velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fiatal budapesti féri vagyok. Szívesen ismerkednék, nincsen sem barátnőm, sem csaj barátaim (aki van, az meg nagyon messze lakik, nem jár erre). Introvertált vagyok inkább, de nagyon barátságos, és kommunikatív. Magas, normál testalkatú (nem pocakos, nem csontsovány), barna hajú és szemű vagyok.


Ezt a Covid vakcinázottságot ugye nem tartjátok diszkriminációnak részemről?


Szívesen mennék olyan helyekre barátkozni/randizni, amit csak igazolvánnyal lehet igényelni.


Illetve ez valamelyest egy szűrő is a partner mentalitására nézve.


Akinek van kedve írjon ram bátran.



2021. jún. 24. 11:25
 1/6 anonim válasza:
Már lassan sehova nem kell igazolvány, így még negatívabb a diszkriminációd, kétlem, h jelentkezne valaki
2021. jún. 24. 11:49
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem vannak hozzám hasonló, kollektivista gondolkodásúak. Még bízom benne.
2021. jún. 24. 12:44
 3/6 anonim válasza:
Ó, a legjobb helyen jársz. Itt van egy csomó hozzád hasonló futóbolond, akik élve elásnának minden oltatlant. Csak fusd át a covidos kérdéseket 😉
2021. jún. 24. 17:32
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as,kérlek urald őket hozzám. Meghálálom ^_^
2021. jún. 24. 19:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Akarom mondani uTald
2021. jún. 24. 19:38
 6/6 anonim válasza:

Na jó, azért már valamit te is tehetnél. Ha nagyon nem megy, cövekelj le egy oltópont elé, és gáncsold el őket a kijáratnál. Bár, ezzel már kicsit elkéstél, mert már nem olyan nagy ott a forgalom, dehát erre előbb is gondolhattál volna🤷

#3

2021. jún. 24. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!