Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Huszonévesek! Ti milyen...

Huszonévesek! Ti milyen közösségbe jártok, ahol ismerkedtek? 23/L

Figyelt kérdés
2021. júl. 14. 16:08
 1/7 anonim válasza:
Koncertek többnyire. Ha konkrét példa kell akkor Bagossy főleg, de Tankcsapdán is volt rá példa. És nem alkalmira utaztam.
2021. júl. 14. 16:12
 2/7 anonim válasza:
Koncertekre, és olyan szórakozóhelyekre, ahol van kerthelyiség is, így nem kell túlüvölteni a zenét, lehet normálisan ismerkedni.
2021. júl. 14. 16:17
 3/7 anonim válasza:
Én nem nagyon járok így közösségbe ahol ismerkedni lehet, általában baráti körben szoktunk szervezni valamit, néha koncertekre kijártunk még a covid előtti időkben és ennyi. A barátnőmet egy autós találkozón ismertem meg. Egy adott márka találkozó volt meghirdetve tőlem nem messze. Gondoltam kimegyek én is az akkori autóm épp addigra lett teljesen rendbe téve, tehát nem hányta el magát senki aki ránézett. Meg persze beszélgetni akartam pár emberrel akik jobban értenek hozzájuk hátha megtudok valami okosságot, meg tervbe volt véve hogy utólag kap néhány extrát bele és ez ügyben is érdeklődtem meg kíváncsi voltam milyen ritkább típusok bukkannak fel stb... Meg életem első ilyen találkozóján voltam, kíváncsi voltam hogyan működik ez. Ott ismertem meg a barátnőmet akivel már 3 éve együtt vagyunk. Ő neki is ugyanolyan autója van mint nekem akkor volt és úgy elbeszélgettünk mert felszereltség, szín, minden stimmelt. Annyi volt a különbség hogy az enyém volt 1 évvel öregebb de ez lényegtelen volt. Vele nagyon hamar megtaláltam a közös témát, más dolgokról is eltudtunk beszélgetni, aztán elhívtam valahová hogy ott folytassuk a beszélgetést pár nappal később, nem randinak szántam, csak simán egy beszélgetős napnak, az meg annyira jól sikerült hogy elkezdtünk randizni, komolyabban ismerkedni és már együtt is voltunk.
2021. júl. 14. 17:54
 4/7 anonim válasza:
Igényesebb szórakozóhelyek, edzőtermek, különböző testmozgási forma csoportok(Crossfit, Spinning stb...)
2021. júl. 14. 18:12
 5/7 anonim válasza:
Innen vannak barátaink
2021. júl. 14. 18:29
 6/7 anonim válasza:
Kocsma/bár. Hol máshol? Könyvtárban bazdmeg ahol rajtam kívül még egy idősebb pali jár?
2021. júl. 14. 19:21
 7/7 moozygoo válasza:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa végre nem egy 'írjon aki ismerkedne velem' kérdés.


Én újfent futni kezdtem el járni, viszont ezt annyira nem ajánlom, mert nem egy ismerkedős hobbi, erre már én is rájöttem.

Bár igen jó dolog benne, hogy van egy hely, ahol nem sikítanak rendőrért ha lányok után futok ! (viccnek szánva)


Hobbikat keresgéltem még amiket lehet a környéken, én egyelőre nem találtam, de hátha majd lesz valami, ezt akár neked is ajánlom hátha te több sikerrel jársz.


26F

2021. júl. 15. 20:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!