Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Peaches and creamrol velemeny?...

Peaches and creamrol velemeny? Jart ott innen valaki?

Figyelt kérdés

Most hetvegen lesz ott valami csajok & pasik "ismerkedos," party, de arra gondolom nem figyelnek, hogy ne virsli party legyen belole.


Jart mar ott valaki? Tudnatok velemenyt mondani?


2021. júl. 21. 11:08
 1/2 anonim válasza:

Túlzsúfoltnak tűnik a hely, nem voltam még bent de kívűlről láttam és elég kicsi.

Google vélemények alapján elég drága és sznob hely, sokat kell várni a piára és bunkó a staff.

Az ilyen ismerkedős estékből többnyire kolbászfesztiválok lesznek, az a kevés jó csaj aki elmegy oda pillanatok alatt elkelnek

2021. júl. 21. 11:33
 2/2 anonim válasza:
Egyszer voltam de az nem ismerkedős buli volt. Elég hosszú volt kint a sor, de előbb bemehettél ha többet fizettél, én inkább kivártam. Nem rossz hely amúgy, viszonylag kulturáltnak tűnt, nem túl nagy a tánctér szerintem, de legalább leülni is van hely rendesen. Aki inkább popzenére, slágerekre szeret bulizni annak jó, aki coronitára vagy Szecsei Jackwell Purebeat féle dolgokra vágyik, azt itt biztosan nem találja meg.
2021. júl. 21. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!