Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Milyen programot javasoltok...

Milyen programot javasoltok egy randira Szentendrén?

Figyelt kérdés

Egyelőre Dunaparti sétában egyeztünk meg. Állítólag a bicikliúttal párhuzamosan lehet sétálni a Dunaparton.

2. alkalommal találkoznánk. Jó lenne sétálni és beszélgetni, de nehezíti a helyzetet hogy szociálisan kissé retardált vagyok.

Jó ideje nem randiztam, akkor is béna voltam csak szerencsésen fogtam ki a csajokat.

Lehet jól jönne valami interaktívabb dolog. Persze az sem biztos hogy jó ha nem tudunk beszélgetni. Délután találkoznánk. Nem tudom pontosan mi az ami ideális lenne. Sőt, szentendrét sem nagyon ismerem. Sőt, a lány érdeklődését is csak felszínesen ismerem még.

Ő pár hónapja már Szentendrén él, szóval a városnézés nem biztos hogy annyira feldobja. Lehet jobb lett volna ha ő javasol programot, csak hát én vagyok a pasi és így is ő kezdeményezett.

Abban sem vagyok teljesen biztos hogy a lány randinak fogja fel a dolgot, bár azért valószínűleg igen. Még abban sem vagyok biztos hogy én randiként fogom fel a dolgot, bár valószínűleg igen.

Egyébként egy csinos, imádnivaló lányról van szó.

Szóval jól feladtam nektek a leckét. XD

Minden válasznak örülök.



2021. júl. 28. 19:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jah és jó drága járművel fogok megérkezni a helyszínre. Elektromos és nagyon hosszú. Van rajra MÁV felirat meg minden. Hivatalosan hévnek hívják.
2021. júl. 28. 19:41
 2/15 anonim válasza:
A Szabadtéri Néprajzi Múzeumot ajánlom. Szép dolgokat lehet látni, lehet közben beszélgetni.
2021. júl. 28. 19:59
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mármint ez tényleg jó ötlet, nem csak udvariasságból köszöntem meg. :-)
2021. júl. 28. 20:17
 4/15 A kérdező kommentje:
Most látom kicsit messze van a hévtől, nemtom megy-e oda busz. Még átgondolom. Még az is lehet hogy kölcönkérek valakitől egy autót, bár ez jó eséllyel nem fog összejönni. Átgondolom.
2021. júl. 28. 20:20
 5/15 anonim válasza:
Vidd el hajókázni.
2021. júl. 28. 21:35
 6/15 A kérdező kommentje:
5: Jó tipp, Köszönöm. Úgy látom az Csütörtökön pont nincs. Én legalábbis egy olyan hajót találtam ami Péntek Szombat Vasárnap megy Szentendréről Budapestre. Utána pedig vissza ehet hévezni. Még lehet elviszem valamikor. Holnap viszont úgy látom nem lesz ilyen lehetőség.
2021. júl. 28. 22:19
 7/15 anonim válasza:

Skanzen esetleg?

De am én is Szentendrei vagyok utólag megírhatnád hogy végül hova vitted mert itt nincs túl sok lehetőség és kíváncsi vagyok XD. Akkor már a lány bemehetne Pestre a boráros térre és ott pl. a Ferenc tér közelében (ami csak 10 p sétára van onnan) van sok tökre hangulatos pub és bisztró.

2021. júl. 28. 22:53
 8/15 anonim válasza:
Szemétszedés, természetvédelem jó dolog!
2021. júl. 29. 07:37
 9/15 A kérdező kommentje:

7/ legutobb Budapesten talalkoztunk. Csak akkor nem voltam vmi jol ezert mondtam hogy rovid tali legyen.

Gondoltam most legyen Szentendre. Turista kornyek. Kirandulni meg varost nezni biztos lehet a kornyeken, bar a Varosnezes offos mert a lany mar honapok ota ott el. Gondolom latta eleget. En azt hittem hogy van egy csomo szorakozasi lehetoseg az oda aramlo turistaknak.

8/ Az bizony jo dolog,de en nem ilyesmit tervezek. Nem egy randi program.

2021. júl. 29. 08:17
 10/15 A kérdező kommentje:
7/ Majd este megirom vegul mit csinaltunk Szentendren.
2021. júl. 29. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!