Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Csatlakozna valaki hozzám...

Csatlakozna valaki hozzám online játékokban társként?

Figyelt kérdés

Néhány Co-op, Multiplayer játékhoz keresnék játékos társakat, akikkel lehet beszélgetni, játszani. Fontos, hogy némelyikben picit kezdő vagyok még, így talán egy kis tolerancia nem árt hozzám :D

23/L vagyok. Nem ismerkedni szeretnék, csupán játékos társakat/barátokat keresek! Korosztály : 20-40 évig.

Amikkel játszhatnánk:

- Dying Light

- XCOM2

- Escape From Tarkov

- Generation Zero

- Killing Floor 2

Lenne itt olyan, akit érdekelne, esetleg szintén társat keres online játékhoz?



2021. júl. 29. 11:15
1 2
 1/15 anonim válasza:
Gyere Apexezni, 3.-at keresünk rankedhez.
2021. júl. 29. 12:04
 2/15 anonim válasza:
Escape from tarkov ? Valaki nagyon hardcore :D
2021. júl. 29. 12:12
 3/15 WyAttilaBy válasza:
''Lenne itt olyan, akit érdekelne, esetleg szintén társat keres online játékhoz?'' Én lolhoz csak nem akar senki ezzel a remekművel játszni. :D
2021. júl. 29. 12:39
 4/15 A kérdező kommentje:

#1: köszi, sajnos nem az én világom az Apex. Reméltem találtok 3.-at :)

#2: attól mert valaki kezdő, még nem feltétlenül béna, és tud taktikusan játszani, csak bele kell rázódnia ;)

#3: Sajnos én sem lolozok, de hátha találsz az oldalon valakiket, akik igen.

2021. júl. 29. 12:55
 5/15 anonim válasza:
az escape from tarkov felkeltette az érdeklődésem, de sajnos nincs meg. :D pedig régóta meg akarom szerezni.
2021. júl. 29. 14:09
 6/15 anonim válasza:
Kérdező : én minden wipenal kimaxoltam a karaktert 2ovel ezelőttig. Ha gondolod majd játszhatunk :)
2021. júl. 29. 14:30
 7/15 anonim válasza:

Az Escape from Tarkov-ot imádom, de sajnos nekem sincs meg (eredetiben)😁 - egyelőre

Fura, hogy nőket is érdekli ez a műfaj.

2021. júl. 29. 18:23
 8/15 A kérdező kommentje:

#5: pedig jó kis játék, én ajánlom.

#6: Jajj a wipe-ok a halálom. Minden munkám kárba veszett, és ez kissé idegesített. De azért nem adtam fel, mert alapjában véve izgat a játék :) Köszi a "jelentkezést", lehet élek majd vele :)

#7: Igen, hát nekem is van pár olyan játékom, ami nem eredeti.. :D Azt nem tudom, hogy más nőket érdekel-e ez a műfaj, mondjuk streameket biztosan találsz, ahol pici bikiniben vonaglanak a kamera előtt, mikozben Tarkovoznak, csak az nem biztos, hogy valami professzionális játékmenet lesz :D Nem mondom, hogy én professzionális vagyok, de azért értelmes lenni :)

2021. júl. 29. 19:09
 9/15 anonim válasza:
Es te is bikiniben jatszol? Ha igen, akkor miert nem?
2021. júl. 29. 19:14
 10/15 anonim válasza:
Rocket league?
2021. júl. 30. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!