Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért van ez? (tinder)

Miért van ez? (tinder)

Figyelt kérdés

25 éves srác vagyok és az utóbbi időben (2-3hónapja) több matchem is volt viszont mind egytől egyig úgy zárult le hogy egyáltalán nem vagy 2-3 üzenet váltást követően nem kaptam választ.

Több alkalommal történt hogy a superlikeom talált célba és még olyan eset is volt amikor engem superlikeoltak. Viszont még ezek a beszélgetések sem éltek túl pár üzenetváltást.

Normálisan szoktam minden esetben indítani a beszélgetést ( köszönés, bók, kérdés egy érdeklődése után) mégis nulla reakció, vagy visszaír normálisan, kérdez, és soha többet nem ír 😅

Sajnos a munkám, edzések és a munka utáni főzések miatt nem igazán van időm eljárni sűrűn bárhova is így gondoltam egy fajta ismerkedésnek jó lesz az app, de kezd bosszantani hogy 1 értelmes párbeszédet nem lehet lefolytatni senkivel sem.

(Covid előtt és közben is volt amikor használtam és ennyire sosem voltak passzívak az emberek)

Valami tipp hogy mi lehet ennek az oka jelenleg?


2021. aug. 17. 13:59
 1/5 anonim válasza:
Az az oka, hogy rajtad kivul 119 masik match-uk is van a lanyoknak a mindenkit jobbra huzogato gyokerek miatt, szoval egy ido utan nagyon elhiszik magukrol, hogy kaposak es ugy is a szerintuk legjobbat probaljak meg valasztani.
2021. aug. 17. 14:17
 2/5 anonim válasza:
Ott a válasz a kérdésedben. Mert ez a Tinder, ahol rajzanak az unatkozó hülye pecsák. Ez ilyen.
2021. aug. 17. 14:17
 3/5 anonim válasza:
Sajnos nagy a konkurencia. Ha akad jobb máris felejtős vagy. Nyersen és ütősen ez a lényege. Sajnos ez ilyen.
2021. aug. 18. 06:05
 4/5 anonim válasza:
1 csajra 20 fiú jut szóval tud válogatni a f*szok között
2021. aug. 18. 13:46
 5/5 anonim válasza:
Ez barátom azért van mert agyatlan kondis vagy azt gondolod a nőknek az számít mekkora a pajszer. Fogadjunk félmeztelen feszítesz a tinderen🤣
2021. aug. 22. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!