Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Bonyhádi Petőfi Sándor evangél...

Robertaa14 kérdése:

Bonyhádi Petőfi Sándor evangélikus gimnázium. Nehéz bekerülni???

Figyelt kérdés

Nekem 7. év végi átlagon 4,36-volt.

Minden 4-5 lett kivéve, a Matekot és a fizikát 3 lett.


8. osztály 1.félévében milyen átlag kell?

Hány ponttal vesznek föl??



Nagyon izgulok ezek miatt.O_O


Válaszokat előre is köszönöm!



2021. szept. 2. 17:38
 1/3 anonim válasza:

[link]

ITt le van írva a pontszámítás. Nem irtad, hogy milyen fakultációra mész, de szinten mindnél van valami felvételi/szóbeli.

2021. szept. 2. 17:43
 2/3 anonim válasza:

Kellett felvételit írni az tuti. De amúgy manapság már átlagos követelményei vannak, és nincs is már meg az a hírneve, csak annak az emléke. Ezelőtt majdnem 10 évvel, csak úgy tudtál bekerülni, ha letettél már valamit az asztalra (értsd: folyamatos versenyek helyezésekkel, meg hasonlók), vagy kiemelkedő „sportoló” voltál (futás vagy atlétika). Vaaagy, mint pl. egyik volt osztálytársam, hogy a szhar hármas átlagával bekerült, mert apuci meg anyuci lerakta a borítékot 😂


Mára már a gyöpös törzshelyeteket is bezáratták, kíváncsi vagyok, hogy az új generáció merre fog bandázni :D csak kérlek, ne vihorásszatok mint a hiénák este 8 után az utcákon, kössssziii.

2021. szept. 2. 19:38
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ne agodjon senki,nem fogunk vihorásszni!Vagyis én nem:D
2021. szept. 4. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!