Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Budapesten melyik szórakozóhel...

Budapesten melyik szórakozóhelyet ajánlanátok? Véleményeket is várok a már látottakról. 40 feletti pár.

Figyelt kérdés
Szeretünk táncolni, a mai slágereket és akár a régebbieket is szeretjük. Techno kizárva!

2021. szept. 6. 12:51
 1/8 anonim válasza:
RIO
2021. szept. 6. 13:17
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Voltál már ott? Ha igen, pár mondatban leírnád milyen hely??
2021. szept. 6. 15:42
 3/8 anonim válasza:

Esetleg budapest park? ott van hétvégente több tánctér mindenféle zenével, meg most még nyitott. Amúgy szerintem az jó, ha kíséréleteztek és max leléptek hamar.


Nekem amúgy az szokott működni, ha olyan a zene ami pont az én ízlésem és már az beindít fullra. ha csak így valami megy, akkor bekell rúgni nagyon. Szóval az is lehet irány, hogy zene szerint nézni kifejezetten is.

2021. szept. 6. 21:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Neked is! Igen, a zene lenne a fő cél, hogy az jó legyen. Fogom figyelni a Budapest Park programjait, de inkább októbertől mennénk, mert még ebben a hónapban sok a teendőnk. Októberben pedig azért igencsak nincs meleg éjszakánként, de minden program és helyszín függő.
2021. szept. 7. 09:16
 5/8 anonim válasza:
#4 hát, az a gond az októberrel, hogy addigra lehet fenn lesz már a covid itthon is megint. És ha lesznek is beltéri programok plusz kérdés lesz jó ötlet e bemenni táncoló tömegbe. Szóval én azt mondanám, hogy még most menjetek amíg nyugodtan lehet.
2021. szept. 7. 12:50
 6/8 anonim válasza:
Hová?
2021. szept. 7. 19:39
 7/8 anonim válasza:
Hajókirándulás!
2021. szept. 12. 18:51
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es. Köszönöm szépen a hozzászólást. Üdv.
2021. szept. 12. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!