Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok mit tennétek, ha a...

Lányok mit tennétek, ha a fiúról, akivel ismerkedtek, randiztok, kiderülne, hogy madárpókokkal foglalkozik?

Figyelt kérdés

2021. szept. 24. 09:39
1 2
 1/14 anonim válasza:

Megmondanám, hogy nekem ez nem működik így.

Én utálom a pókokat. Nem a kislányos-visítós-csapdleazonnal módon, de egyszerűen a hideg ráz ki tőlük, még az ártalmatlanoktól is. Szóval nem tudnám elfogadni ha ez a párom szenvedélye.

2021. szept. 24. 09:50
 2/14 anonim válasza:
Nyugi, van ilyen csajban is. Nem tudom ki, az egyik lány itt is tart pókokat. Akinek hasonló a beállítottsága annak imponál is.
2021. szept. 24. 11:01
 3/14 anonim válasza:

Ugyan az, mint az elsőnek.

Egyik éjjel felkeltem, és azt láttam, hogy egy bazinagy pók, ilyen nag, fekete vastaglábú-vastagtestű néz velem szemben a falon. És elmászott. Egész éjjel a hideg rázott tőle, alig mertem aludni, féltem hogy visszajön és rám mászik.

Nekem se működne :/ Nem visítozok póktól én se, de utálom és kiráz tőlük a hideg, minél nagyobb és minél feketébb-szőrösebb, annál undorítóbb.

2021. szept. 24. 11:02
 4/14 anonim válasza:
És ha nem kellene egy lakásban lennetek a pókokkal? Akkor is zavarna, hogy a srác foglalkozik velük?
2021. szept. 24. 11:23
 5/14 anonim válasza:

Ilyen hisztis embereket... :D

Egyáltalán nem zavarna.



Egy pók nem szaladgál csak ugy a lakásban. Benn van a terráriumban, onnan csak akkor tud kijönni, ha kiengedik.

Le kell kommunikálni, hogy "bocsi nem csípem őket, ha nálad vagyok, tedd zárd már jól be őket!"


Egy ilyenért nem határolnám el magam potenciálisan eletem szerelmétől.

2021. szept. 24. 11:46
 6/14 anonim válasza:
Nem tennék semmit. Pláne ismerkedési fázisban, amikor még semmi közöm a másik emberhez. Ha már járnék hozzá vendégségbe, akkor megkérném, hogy jól zárja be az állatokat, de azért megnézném őket. Ki tudja, még az is lehet, hogy megszeretném én is.
2021. szept. 24. 11:59
 7/14 anonim válasza:
Ugyan :D
2021. szept. 24. 11:59
 8/14 anonim válasza:

Le kell kommunikálni, hogy "bocsi nem csípem őket, ha nálad vagyok, tedd zárd már jól be őket!"


- pedig ő csípne téged 😜😏😉

2021. szept. 24. 12:22
 9/14 anonim válasza:
Hogyan foglalkozik vele? Munkahelyén? Akkor biztos, hogy nem zavarna. Ha már túl lennénk az ismerkedésen és az összeköltözésen gondolkodnánk és otthon tartaná, az már kevésbé tetszene, de nem lenne nagyon nagy probléma. Azzal a feltétellel tarthatná ott, ahol én is vagyok, hogy bezárva van egy terráriumba. Megmondanám, hogy ha kijönne, akkor lecsapnám, mindegy hogy mennyibe kerül. Szóval jól zárja be.
2021. szept. 24. 12:27
 10/14 anonim válasza:
Félek a pókoktól,de amíg nem erőlteti, hogy mondjuk vegyem a kezembe, addig nem zavarna a dolog.
2021. szept. 24. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!