Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lanyok, lenne kedvetek ismerke...

Lanyok, lenne kedvetek ismerkedni egy maganyos, kulfoldon dolgozo sraccal?

Figyelt kérdés
Egy honapja kulfoldon dolgozom, es baromi maganyos vagyok. Hianyzik Magyarorszag, es a magyar nyelv is. De akar szivesen elbeszelek angolul is barkivel, csak ne franciaul es portugalul beszeljenek folyamatosan korulottem, amibol egy kukkot sem ertek. :(

2021. szept. 24. 22:29
1 2
 1/15 anonim válasza:
Bocsi, de itt erre nem sok esély lesz. Ha magányos vagy ott keress párt vagy ottani magyarokkal próbálkozz fb csoportokban akár.
2021. szept. 24. 22:40
 2/15 A kérdező kommentje:
De nem feltetlenul akarok szemelyesen talalkozni. Tenyleg csak irogatni lenne jo. De ugy latszik mas ezt nem igenyli… ;(
2021. szept. 24. 22:43
 3/15 anonim válasza:
Badoo, fb társkereső, tinder?
2021. szept. 24. 22:44
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezeken is probalkoztam, vagy csunya vagyok vagy nem akarnak agolul beszelo sraccal irogatni vagy bena a dumam. Vagy ezek mindegyike... :D
2021. szept. 24. 22:52
 5/15 anonim válasza:
Hát akkor próbálkozz élőben. Jó humor, magabiztosság és kiállás csodákra képes
2021. szept. 24. 22:55
 6/15 A kérdező kommentje:
De irtam mar, hogy itt mindenki franciaul beszel csak korulottem, esetleg portugalul, de angolul sokan nem tudnak, vagy csak lehet nem mernek belemenni egy angol tarsalgasba, mert felnek, hogy rossz az agoljuk es beegnek vele...
2021. szept. 24. 22:59
 7/15 anonim válasza:
Akkor kezdj el franciául tanulni,elvégre szerintem a francia nyelv szép.
2021. szept. 25. 01:13
 8/15 anonim válasza:

Tanulj meg ilyen szépen énekelni és beszélni,biztosan lesz társoságod.

[link]

2021. szept. 25. 01:16
 9/15 anonim válasza:
Svájc?
2021. szept. 25. 01:33
 10/15 Gymnospermatophyta válasza:

őőő... magyar barátaid nincsenek, akikkel tudsz írni?:)

Írótársat szerintem könnyű találni. Ha van egy érdeklődési kör, akkor felkereshetsz annak megfelelő csoportokat, weboldalakat. Ha minden kötél szakad ott az anotalk. :)

2021. szept. 25. 03:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!