Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Facebook társkeresőjéről mi a...

Facebook társkeresőjéről mi a tapasztalat? Hogyan lehet a kamu profilokat kiszűrni?

Figyelt kérdés
A Facebook mobilon elérhető társkereső milyen? Lehet ott normális párt találni?

2021. okt. 3. 20:06
 1/7 anonim válasza:

Hát, én nem találtam meg a bagy Őt, de biztos van, akinek sikerült.

Akik fent vannak a Facebook társkeresőn, azok szinte mind a Tinderen is, legalábbis én 90%-ban viszontláttam őket ott is.

De ne hagyatkozz az én véleményemre, próbáld ki, neked attól még sikerülhet. 🙂 Én már beletörődtem, hogy egyedül rohadok meg. 🤣

32/N

2021. okt. 3. 20:23
 2/7 anonim válasza:

Nekem annyira nem tetszett. Kb Tinder, csak majdnem mindenki utána megtalálta a facebook profilom és jelölgettek be :D

De hát kinek mi :D

2021. okt. 3. 22:11
 3/7 anonim válasza:
Komolyabbnak tűnik, mint más társkeresők, aztán még szinte rosszabb. Többször futottam neki, mindig ugyanaz volt: lájkoltak pasik, aki szimpatikus volt, visszalájkoltam, aztán nem írtak vagy max. annyit, hogy szia. Még erre is volt párszor, hogy válaszoltam, arra meg már nem válaszoltak. Fogalmam sincs, mi értelme ennek.
2021. okt. 4. 08:49
 4/7 anonim válasza:
Múltkor párba álltam egy nővel, írtam is neki,de nem válaszolt, s most látom hogy törölt. 42/F
2021. nov. 12. 21:13
 5/7 anonim válasza:

Nekem az a legnagyobb bajom vele, hogy nem lehet látni a profilon a preferenciákat, hogy milyen társat keresek, ezért olyanok is megjelölnek, akik nem felelnek meg minden szempontból. Sőt, nagyobb részt ilyenek jelölnek meg. Pl. alacsonyabb nálam (nő vagyok), fiatalabb vagy 12-13 évvel idősebb, dohányzik (én nem) stb. Hiába írtam bele a bemutatkozásomba világosan, hogy kit keresek, úgy tűnik, nem veszik a fáradságot hogy elolvassák.

A másik probléma, hogy nem tudom visszanézni hogy kik jelöltek meg. Először végig akartam nézni a profilokat és aztán eldönteni hogy kit jelöljek vissza, de nem lehet visszafelé lapozni és eltűnt összes profil.

2021. nov. 13. 18:34
 6/7 anonim válasza:
Annyiban jó, hogy akikkel nem akarok ismerkedni nem tudnak írni, mert nincs egyezés. Viszont érdemes nem a rendes profilképet feltenni, mert akiket x-elsz bejelölgetnek. Kamu profil van egy pár pl képen van egy kb 50 éves pasi de korra 27-et ír de még a bemutatkozóban is. Vagy férfi nevet ad meg de amúgy nő. Ha viszont nincsenek ilyen feltűnő bakik akkor meg érdemes rákeresni a facebookon név és város alapján illetve ha jó a kommunikáció megkérni, hogy messengerre menjetek át. Most belefutottam egy olyanba, hogy hiába kerestem rá abban a városban ilyen nevű nincs illetve jól elbeszélgettem az illetővel, de mikor említettem neki a messengerre való áttérést azt mondta jó, de azóta nem ír. Kellene ide is ilyen fényképes profil igazoló. 5#A kedveléseket pedig vissza lehet nézni úgy, mintha törölni akarnád a társkereső profilodat ott viszont van olyan lehetőség, hogy szeretném újra kezdeni az ismerkedést. Arra rámész és lesz olyan, hogy azért szeretnéd törölni, mert vissza szeretnéd nézni azokat akiket elvetettél. És utána kiírja, hogy erre van lehetőség és alul lesz olyan, hogy profil törlése vagy próba. A próbára ha rámész akkor vissza nézheted akik sziveztek, de te x-elted őket.
2022. febr. 24. 20:06
 7/7 anonim válasza:
Itt legalább kaptam pár visszajelölést, választ a nõktõl. A Randivonalon 8-9 hónap alatt egyet sem, pedig ott fizetõsre regisztráltam és nem vagyok egy kutyaütõ pali!😃
2023. júl. 29. 05:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!