Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Egyedül elmenni szingli...

Egyedül elmenni szingli partyra hátha sikerül ismerkedni? 25/F

Figyelt kérdés

Idáig próbálgattam ezt a diszkós világot, a zene tetszik csak ismerkedni nem sikerült nagyon. Mert rendszerint az van, hogy jön mindenki baráttal/barátnővel, aztán ennyit erről.

Persze én odamegyek mosolygós fejjel felkérni csajokat (akik látszólag egyedülállónak tűnnek) táncolni és vagy bunkón elmennek, vagy egymással vannak elfoglalva és nincs kedvük táncolni csak. Így inkább általában iszogatok meg nézek ki a fejemből néha. Aztán lesz egy szingli partys esemény a közeli egyetemen is, gondoltam elugrok hátha ott nyitottabbak az emberek. Nem tudom erről van e valakinek valami tapasztalata?

Amúgy tudok táncolni, mert jártam salsára is, csak salsa partyn többségbe ilyen 30-as, 40-es meg 50-es korosztály van, velük meg ugye nem buli az más kérdés, hogy ott legalább mindenki vevő volt a táncolásra..

És mielőtt megkapnám a lehurrogást, nincs nagy baráti köröm, meg ismerősök ismerősei által szerzett ismerkedési lehetőségem, így muszáj vagyok egyedül menni, ha szeretnék valamit. Aki még magányosan megy ilyen helyekre, hogy szokott boldogulni?



2021. okt. 3. 22:47
 1/3 anonim válasza:
Én is megyek+
2021. okt. 4. 05:23
 2/3 anonim válasza:

Szingli (egyedülálló) partira nincs is kivel menned.

Valszeg a többiek is ezért mennek, látnak esélyt az ismerkedésre, hogy azután ne legyenek szinglik.

2021. okt. 4. 05:27
 3/3 anonim válasza:

"Egyedül elmenni szingli partyra hátha sikerül ismerkedni?" Hogy máshogy, ember? Elmész VALAKIVEL, hogy őt aztán ott a partnerednek nézzék...? A szingli egyedülállót jelent, okostojás! Naná, hogy egyedül menj.


És sok sikert!

2021. okt. 4. 08:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!