Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Több ezer lányt (főleg magamut...

Több ezer lányt (főleg magamutató lányokat) követ egy srac Instagrammon, akivel beszélgetek,ismerkedek.Van ennek jelentősége?

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 17:57
 1/7 anonim válasza:
Az, hogy rajtad kívül több 1000 lányt nézeget. Legalább is online biztosan.
2021. okt. 13. 18:03
 2/7 anonim válasza:
Szerintem van.
2021. okt. 13. 18:07
 3/7 anonim válasza:

Attól függ. Ha úgymond "kevésnek" érzed magad hozzá, mert ő jobb faszi mint te nő, akkor nagyon hosszútávra ne tervezz vele, mert párszor megdug aztán otthagy úgy is. Szóval ezek a "engem nem hagyna ott" meg "ő nem olyan szerintem" gondolatok már ködben születnek és csak azt jelzi, hogy naiv vagy.


Férfiként írom, hogy szerintem ultra gáz ismeretlen influenzap.csákat követni, akiknek az egyetlen produktuma, hogy kiteszi 2 naponta a p.csáját és megkérdezi, nektek hogy telt a napotok, meg kidobott csöcsökkel írja le, hogy ő éppen milyen mézestökös kencét kent a hajára, amiből 20% kedvezményt kapsz ha beírod "mezestok22" kuponkódot.


Szóval nekem az rohadtul jelzésértékű, ha valaki ilyen embereket követ és nézeget napi szinten. Nem feltétlen férfi mivolta miatt, hanem emberi színvonal miatt.

2021. okt. 13. 18:34
 4/7 anonim válasza:
Számomra lenne jelentősége. Gáz. Nem hiszem, hogy sok közös lenne bennünk egy ilyen emberrel.
2021. okt. 13. 18:57
 5/7 anonim válasza:

A horgász bedobja horgát oda, ahol több ezer hal van, "egyik majd horogra akad!" az indíték.

.

"Van ennek jelentősége?"

Jelentősége nincs, jelentése van, az, hogy naiv vagy.

2021. okt. 13. 20:48
 6/7 anonim válasza:
Csak azt, hogy dugni mindenkepp akar. Nyilvan akarhat is tobbet, de ne gondold azt, hogy csak erted megvaltozna, melletted ugyan ugy csorgatna a nyalat masokra.
2021. okt. 13. 21:57
 7/7 anonim válasza:
Nézd a jó oldalát! Az mindenképpen jelenti, hogy a lányokat szereti.
2021. okt. 14. 13:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!