Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak itt jobboldali, nemzeti...

Vannak itt jobboldali, nemzeti radikális fiatalok?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődöm. Semmi komoly.

2021. okt. 20. 19:15
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Erre nem nekem kell válaszolnom, ezt nem én írtam. :D
2021. okt. 20. 20:16
 12/23 Gymnospermatophyta válasza:

Ha nem tizenévesekre gondolsz, akkor jelen. Sok viszont szerintem nincs, a poltika kategóriában esetleg. És igen, az ismerkedésben nincsenek értékelések - én is örülök neki, különösen, hogy ezt le mertem írni. :)


Én is mondhatnám, hogy remélem nincs sok "libsi". Majdnem ugyan az lenne, csak fordítva. Én is írhatnám, hogy a másik azért kevésbé intelligens, mert az ellenkező oldalon áll politikailag. De én ilyet soha nem mondanék. Az intelligencia nem politikai hovatartozás függvénye. Lehet idióta és meglepően intelligens egy ember ha jobb oldali, ha baloldali. Az arányok szerintem is rosszabbak a nemzeti radikális (vagy radikális nemzeti) oldalon (lásd Bill Gates, QR-kód és hasonló Toroczkai baromságok és az alatta lévő hozzászólások, ha már megvolt említve a párt a kulcsszavak között), de ettől függetlenül sehol, még itt sem lehet általánosítani.


Mélyebben nem megyek bele, én értelmesnek gondolom magam. Na meg nemzeti radikális és nemzeti radikális között is lehetnek véleménykülönbségek. Az emberek nem egyformák azon az oldalon sem. Van az a réteg, akikkel én sem értek egyet sok mindenben és/vagy túlzásnak gondolom.

2021. okt. 20. 20:17
 13/23 A kérdező kommentje:

12-es

Ha lenne értékelés, ezért a kommentért felpontoználak!

2021. okt. 20. 20:19
 14/23 anonim válasza:
Akárhogy is nézzük, a legrosszabb kombó az intelligens szélsőséges.
2021. okt. 20. 20:20
 15/23 anonim válasza:

#14


Toroczkai remek példa rá.

2021. okt. 20. 20:22
 16/23 anonim válasza:
15:először Hitlerre gondoltam, de ez is jó példa.
2021. okt. 20. 20:26
 17/23 anonim válasza:

#16


Jogos. :D

2021. okt. 20. 20:31
 18/23 anonim válasza:
Ma már elég könnyen rádfogják, hogy szélsőjobbos kirekesztő náci fasiszta rasszista homofób stb. vagy, ha valami olyat mondasz, ami nem tetszik az elfogadás és szólásszabadság bajnokainak. :)
2021. okt. 20. 21:23
 19/23 anonim válasza:

Én az volnék bár elutasítok mindennemű szélsőséget és rassz alapján minden embert egyenlőnek tartok (viselkedés alapján már más tészta)

Nem tudom megfelel e ez a fogadási kitételednek :D

2021. okt. 21. 09:01
 20/23 Gymnospermatophyta válasza:
20: Én sem tartom szélsőségesnek magam ezért... szerintem semmi extra nincs benne. Ettől függetlenül aki a másik oldalon van, szerinte biztosan szélsőség. Én is egyetértek abban, hogy önmagában bőrszín vagy külső tulajdonságok alapján baromság belső tulajdonságokra következtetni és általánosítani. Viszont szerintem nincs olyan, hogy minden ember egyenlő egy nemzetben, etnikumban sem, rasszban pláne. Vannak rosszabb és jobb tulajdonságokkal rendelkező emberek, jobb képességűek és kevésbé jobbak stb. stb. És persze ha azt mondom, hogy bizonyos belső tulajdonságok is meglepően nagy arányban vannak jelen X embereknél (de sosem mindegyiknél), az nem hiszem, hogy "rásszistá". /Ezt csak úgy mellékesen a 19-es kifakadására./
2021. okt. 21. 11:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!