Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Nyíregyháza körüli személyek!...

Nyíregyháza körüli személyek! Bulizni szorakozni kinek lenne kedve?

Figyelt kérdés

Én egy megbíghato, komoly, izmos, es jo megjelenesu fiatal férfi vagyok. Olyan nyiregyi szemelyeket keresnék akinek lenne kedve bulizni. Ide nem az alkoholfogyasztást értem hanem megtalalni a kozos nevezot es jot szorakozni. Peladul Papp Zoli komám bulijaba eljonni ahol adott a jo tarsasag, es verekedni nincs lehetoseg!!!!! A buli nem a balhérol szol, ilyen cellal maradj otthol. Mint mondtam velem ellehetne jonni biztos háttér vagyok. ;)

Buli szervezésében veszek reszt akinek van kedve erdeklodni uzenetben!

Oktober 23 szombat 21:00 kapunyitás

Ha van kedved ne tartsd magadban.



Kérem trollok , kotekedo szemelyek ne is irjanak , illetve akinek nincs kedve ő is keressen más elfoglaltsagot + mas egyeb idiotasagot se irj. Megertem ha valaki szerint nincs ertelme bulizni vagy neten baratkozni de akkor zarjuk rovidre annyival hogy nem irsz! köszi


2021. okt. 21. 17:16
 1/2 A kérdező kommentje:

Megbízhato* vagyok bocsanat.

Ezt veletlenul maskepp ecseteltem..

2021. okt. 21. 17:16
 2/2 anonim válasza:

Bocs, nem vagyok Nyíregyházi személy.


Üdv,

Egy Utca Embere

2021. okt. 22. 04:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!