Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valakinek van kedve beszélgetni?

Valakinek van kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
Na, szóval a sztori az az, hogy a pszichológusom feladta házi feladatnak, azt, hogy gondolkodjak a "betegségemen". Én viszont úgy gondolom, hogy egyedül nem tudok új gondolatot kihúzni magamból és ezért kéne egy társ, aki segít. A "betegségem" "pszichotikus és emocionális zavar" volt eredetileg, ami át lett módosítva "mentális retardációvá". Azért kaptam ezeket a bélyegeket, mert kidobáltam apukám cuccait otthonról és nem ettem másfél hónapig,amiért is el vitt dilidokihoz(akit nem kedvelek) . A pszichológusom állázpontja(akit kedvelek) valami olyasmi, hogy van betegségem, de nem olyan betegség és szerinte azért kaptam, mert túltoltam a dolgokat. A mentális retardációt viszont furának tartja, mivel semmit nem lát ebből és a jegyeim is jók(előre leszögezném, hogy ettől független nem vagyok okos). Én viszont teljesen tagadom, hogy lenne "betegségem",de azt elismerem, hogy máshogy is megoldhattam volna a dolgokat. Nagyjából, ennyi. És remélem nem lett túl lenéző vagy bunkó(vagy sok), amit írtam. 16/F

2021. nov. 25. 16:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint veletek szemben bunkó vagy lenéző.
2021. nov. 25. 17:03
 2/6 anonim válasza:
Szia nekem írhatsz ha szeretnél 16L
2021. nov. 25. 17:10
 3/6 anonim válasza:

Öcsém nagyon szánalmas hogy a "szakemberek" retard bélyegeket dobálóznak rád de azért semmiképpen nem segítenének.

Egyébként az összes pszihomókus ezért egy kicseszett nagy f@szság mert igazából lesz@rják azt hogy milyen bajod van csak az a lényeg hogy perkálnak nekik hónaponta.

Ha gondolod írhatsz nekem is.

2021. nov. 25. 19:44
 4/6 anonim válasza:

#3

Lehet vannak ilyenek, de van aki azért megy pszichológusnak, mert szeret segíteni másokon!

2021. nov. 25. 20:18
 5/6 anonim válasza:
Lehet csak sajnos nem sokan.
2021. nov. 25. 20:24
 6/6 anonim válasza:
Szicológus vagyok írj.
2021. nov. 26. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!