Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Fiatal fiú érettebb, 40-es...

Fiatal fiú érettebb, 40-es max 50 év körüli nővel csak diszkrét szexre összejárásra vevő lenne, hölgyektől kérdezem szeretitek a sokkal fiatalabb fiúkat?

Figyelt kérdés

2021. dec. 5. 05:20
1 2
 11/13 anonim válasza:

Van nő aki szereti, van aki nem.

Az én emelet szomszédom egy 60 körüli nő. Állandóan fiatal, 20-25 körüli fiúkákat látok nála közlekedni.

Csak fiúkat, lányokat soha.

Ő azt mondja, hogy matek korrepetálást ad.

Aha. Szerintem meg inkább francia nyelvleckét. 😃😄

2021. dec. 7. 00:33
 12/13 anonim válasza:
30-40-es nő aki házas... 🙂Szintén házas 40-es pasi vagyok. Fiatalabb nem kellene. Nekem nagyon gyerekek még. De egy veszprémi hölgynek nem biztos ellen tudnék állni.😃😂
2021. dec. 19. 17:15
 13/13 anonim válasza:

Én 27 éves fiúként úgy látom, hogy általánosságban kb 80-95%-ban nem vevők erre a 35-45 körüli nők. De kivételek mindig vannak. Az az 5-20 % aki vevő erre szám szerint elég sok érett nőt jelent.


Ha viszonylag helyes az a fiatal fiú annyira nem nehéz ilyet találni.

2021. dec. 23. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!